Reklama

Nietypowy prezent dla szefa?

Kupowanie prezentów wzbudza skrajne emocje. Dla jednych jest to jedna z najprzyjemniejszych czynności, tak jak fakt, że mogą podarować coś innej osobie, natomiast dla innych są to katusze. Wszystko zależy od tego, jaką macie osobowość, ale również od tego kim jest osoba obdarowywana.

Kupowanie prezentów wzbudza skrajne emocje. Dla jednych jest to jedna z najprzyjemniejszych czynności, tak jak fakt, że mogą podarować coś innej osobie, natomiast dla innych są to katusze. Wszystko zależy od tego, jaką macie osobowość, ale również od tego kim jest osoba obdarowywana.

 

Zdecydowanie łatwiej jest kupić podarunek bliskiej naszemu sercu osobie, którą znamy od poszewki, aniżeli osobie, którą znamy jedynie z oficjalnych kontaktów, albo i praktycznie w ogóle. Najwięcej trudności sprawia prawdopodobnie podarunek dla szefa. Liczne wątpliwości towarzyszące procesowi decyzyjnemu bywają tutaj nie do zniesienia. W głowie kłębią się myśli, czy wypada, czy też nie wypada kupić daną rzecz. Co zrobić, aby prezent był z fantazją i polotem a nie utożsamieniem kiczu i tandety? Mamy nadzieję, że dzięki temu artykułowi poradzicie sobie z tym nie lada wyzwaniem!

Reklama

 

 

Najpopularniejsze i najbardziej neutralne są kosze prezentowe. W nich wasz pracodawca na pewno znajdzie coś dla rozkoszy podniebienia, jeśli nie słodkie, to wysokoprocentowe elementy sprawią, że na twarzy najważniejszej osoby w firmie pojawi się uśmiech. W koszu może znaleźć się również jakiś drobny prezent.

 

 

Świetnym pomysłem są także uniwersalne podarunki, jak wieczne pióro ze spersonalizowanym grawerem, wizytownik lub aktówka. Jeśli wiecie, czym pasjonuje się Wasz szef, możecie kupić coś niezbędnego do jego hobby, np. piłki do squasha, golfa lub tenisa czy też gogle narciarskie.

 

 

W ten sposób udowodnicie pracodawcy, że Wasz prezent był przemyślany i że w ten sposób staracie się go docenić.

 

 

Jak najbardziej wskazane są także ciekawe gadżety do samochodu, jak np. brelok do kluczyków, zestaw głośnomówiący bądź podkładka pod telefon. Polecamy także kupno płyty z ulubioną muzyką lub książki ulubionego autora.

 

 

Jeśli jednak wolicie postawić na coś niebanalnego, pomyślcie o interesującym kursie, voucherze na kolację lub na skok na bungee, lot samolotem czy balonem. Pozostając w nieprzyziemnej tematyce, można również wybrać coś kosmicznego, mianowicie - kupić mu prawdziwą gwiazdę lub inne ciało niebieskie.  Jak to możliwe?

 

 

Z pomocą przychodzi tu Kingdom of Universe, które jest jedyną na świecie firmą, która ma prawo odsprzedawać prawa własności do ciał niebieskich spoza naszego Układu Słonecznego a także umożliwia nadanie im dowolnie wybranej nazwy.

 

 

Co prawda na rynku istnieją firmy, które również specjalizują się w personalizacji nazw gwiazd, jednakże kupując w takich sklepach - jedyne co otrzymujecie, to kartkę z wybraną nazwą. Natomiast w tym jedynym na świecie przypadku, Wasz szef staje się właścicielem realnej cząstki Wszechświata, co potwierdza: Certyfikat, Akt Własności Cząstki Wszechświata, Kodeks Wszechświata. Taki certyfikat można na przykład nazwać nazwą Waszej firmy bądź też nadać jej imię i nazwisko pracodawcy. Dokument ten można oprawić w ramce i powiesić w honorowym miejscu, w gabinecie szefa.

 

 

Mówimy zdecydowane NIE bardzo osobistym prezentom typu: bielizna bądź takim, które nawiązują do niedoskonałości szefa. Tak więc jeśli jest spóźnialski, nie kupujcie mu zegarka a jeśli łysieje nie wybierajcie środków na porost włosów.

 

 

Niewskazane są również akcesoria z podtekstem erotycznym bądź nawiązujące do polityki. Nie kupujcie zbyt drogich prezentów, ponieważ może to wywołać skrępowanie.

 

 

Przede wszystkim pamiętajcie jednak o usunięciu ceny.

 

 

Jak widać - pole manewru podczas kupowania prezentów dla pracodawcy jest bardzo szerokie. Wszystko zależy od tego, czy zależy Wam na tym, aby prezent był nietypowy. My polecamy takie prezenty, które sprawią, że Wasz pracodawca poczuje się wyjątkowo.

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama