Reklama

Reklama

A miłość kwitnie!

Wielka miłość, rozstanie i powrót. Czyżby Kuba znalazł tę jedyną?

A jeszcze niedawno uchodził za kawalera do wzięcia. Po tym, jak jesienią rozstał się z partnerką Agnieszką Szczurek, widywano go w towarzystwie różnych pięknych dziewczyn, m.in. modelki Zosi Ślotały (21), która studiuje w Mediolanie. Okazuje się jednak, że Agnieszka wciąż jest bliska sercu Kuby Wesołowskiego (25). Świadczy o tym ich romantyczne spotkanie sprzed kilku dni...

Oboje byli w świetnych nastrojach

Aktor przyjechał swoim autem pod gmach telewizji, w której pracuje jego ukochana. Nie musiał czekać, bo ona od razu wyszła przed budynek. Zrobiła sobie krótką przerwę na kawę, którą przywiózł jej Kuba. Dzięki temu zyskali pretekst, by kilka minut porozmawiać.

Reklama

W pewnym momencie w romantycznej pogawędce przeszkodził im fan Kuby, który poprosił Agnieszkę, by zrobiła jemu i aktorowi wspólne zdjęcie. Ona chętnie się zgodziła, Kuba też był w doskonałym nastroju. Z uśmiechem zapozował do zdjęcia, ale potem Agnieszka musiała już wracać do pracy. Na pożegnanie dała ukochanemu gorącego całusa.

Czyżby już się wyszumiał?

Czyżby Kuba zaczynał dojrzewać do poważnego uczucia? Jego związek z Agnieszką trwa najdłużej ze wszystkich poprzednich (spotykają się od 2008 roku). Zanim poznał obecną ukochaną, związany był z Weroniką Książkiewicz (a wcześniej m.in. z Edytą Herbuś, Joanną Jabłczyńską, całym zastępem młodziutkich modelek oraz pewną bardzo bogatą i starszą od niego rozwódką).

Ostatnio Kuba przyznał, że rozrywkowe życie, które wiódł przez te wszystkie lata, już mu nie odpowiada. Czyżby postanowił się ustatkować?

MH

Życie na gorąco 24/2011

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy