Reklama

Reklama

A w sercu ciągle maj

Kevin Costner

U boku drugiej żony uwierzył w miłość.

Kevin Costner (59) przechadzający się z żoną Christine Baumgartner (39) po Soho z kawą z sieciówki w ręku to gratka dla nowojorczyków. Tym większa, że widok był niezwykle krzepiący. Zachowywali się jak para sztubaków, która umówiła się na romantyczną randkę.

Ich małżeństwu nikt nie dawał szans

Costner, pamiętny z filmów: "Tańczący z wilkami", "Nietykalni", "Bodyguard", poślubił Christine w 2004 roku. Pierwszą żoną była Cindy Silva (1978-94), z którą ma córki, Annie (29), Lily (27), i syna Joego (26). Rozwiedli się... No właśnie, czego zabrakło w ich małżeństwie?

- Nie wiem. Coś się skończyło. Nie potrafiliśmy z sobą rozmawiać. Gdyby się znalazł mądry mediator... - mówi.

Reklama

Za "wolność" zapłacił Cindy 80 mln dolarów. Ona nie przebaczyła mu zdrady do dziś. Gdy poznał projektantkę mody Christine Baumgartner, niewiele osób dawało im szansę. A jednak udało się stworzyć szczęśliwą rodzinę. Mają synów: Caydena Wyatta (6) i Hayesa Logana (5), oraz córkę Grace (4). Ze związku z wnuczką właściciela National Football League Arta Rooneya - Bridget, ma syna Liama (18).

Gra z najpiękniejszymi aktorkami

Od stycznia w kinach jest "Jack Ryan: Teoria chaosu", za chwilę wchodzi "72 godziny" (z Amber Heard, której oświadczył się Johny Depp). Trzy kolejne filmy czekają w kolejce na premierę.

AP

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Kevin Costner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje