Reklama

Reklama

Blogowe inspiracje

Młode dziewczyny wrzucające do sieci zdjęcia swoich stylizacji błyskawicznie zdobywają dziś sławę i potrafią ją wykorzystać do celów biznesowych. Zarówno w Polsce, jak i za granicą blogerki stanowią ważną w świecie mody grupę. Coraz częściej zajmują honorowe miejsca na pokazach, podpisują intratne kontrakty. Nic dziwnego, że rzesza „szafiarek” wciąż rośnie. A że w blogosferze coraz trudniej się przebić, nasze sprytne dziewczyny czasem podpatrują, jak to się robi za granicą. Kłopot pojawia się, gdy „inspiracje” są za bardzo widoczne...

Kasię często inspiruje Olivia

O tym, że Kasia Tusk podziwia Olivię Plaermo wiedzą wszyscy, którzy zaglądają na blog premierówny "Make life easier". W kolejnych postach często widzimy Kasię w stylizacjach łudząco podobnych do tych, które na swoim blogu publikuje Palermo. Tuskówna wcale zresztą nie kryje swojej fascynacji Amerykanką. A Olivia może mieć satysfakcję, że jej fanką jest córka premiera!

Macademian Girl polubiła stylizacje Anny

Tamara Gonzalez Perea znana jako Macademian Girl chwali się, że jest jedyna w swoim rodzaju. Faktycznie, trudno spotkać w Polsce równie barwną fashionistkę. Ale na świecie jest co najmniej jedna. Nazywa się Anna Dello Russo i jest konsultantką japońskiej edycji "Vogue’a". To prawdziwa legenda mody. W swojej szafie ma 4 tys. par butów i nade wszystko kocha szalone stylizacje. Dokumentuje je na blogu, który regularnie ogląda nasza Tamara...

Reklama

Honey naśladuje Kenzę we wszystkim

"Uwielbiam ją! To dzięki niej prowadzę swój blog. Ona mnie zainspirowała", tak o szwedzkiej blogerce Kenzie Zouiten wypowiada się polska szafiarka, Honorata "Honey" Skarbek. I daje dowody swojego uwielbienia. Chodzi nie tylko o łudząco podobne stylizacje. Honey wzorem Kenzy wrzuca do sieci fotki z przyjaciółmi i zdjęcia wykonane "z ręki". Z obowiązkowym dzióbkiem!

Maffashion chce być drugą The Blonde Salad

Chiara Ferragani to we Włoszech wielka gwiazda. Dziewczyna prowadzi blog modowy The Blonde Salad, który ma rzesze wielbicieli na całym świecie. Należy do niech Julia "Maffashion" Kuczyńska. Na blogu Polki widać, że sporo je łączy. Julia ma podobne wyczucie stylu, tak jak Chiara lubi podróżować i chwalić się swoim życiem prywatnym (np. zdjęciem z chłopakiem). Tylko czy nie za dużo tych podobieństw?

Justyna Kasprzak

SHOW 25/2013

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje