Reklama

Reklama

Czy stara miłość nie rdzewieje?

Dawne urazy poszły w zapomnienie.

Wspólne śniadanie w restauracji. Następnego dnia wypad na zakupy zakończony seansem w kinie. To tylko dwie scenki, które w minionym tygodniu zarejestrowali nasi fotoreporterzy. Ile ich było? Tej jesieni znajomość Magdaleny Boczarskiej (32) i Tomasza Karolaka (40) przeżywa prawdziwy renesans.

Pierwszy telefon wykonała do niego

Boczarska i Karolak przed kilku laty byli parą. Rozstali się, gdy okazało się, że aktor będzie miał dziecko z modelką i aktorką Violettą Kołakowską (34). Rozstali, ale zawsze jakoś krążyli blisko siebie, choć Magdalenę Boczarską widywano z różnymi mężczyznami, a Tomasz Karolak wraz z Violettą uczestniczy w życiu córki, wspólnie wyjeżdżają na wakacje, spędzają rodzinne święta. Ale trudno byłoby ich określić jako klasyczną rodzinę. Nie są małżeństwem, mieszkają oddzielnie.

Reklama

Kiedy na początku sierpnia Magdalena Boczarska miała w Warszawie wypadek, na miejscu zdarzenia jako pierwszy pojawił się... Tomasz Karolak! Jak widać, choć Magda Boczarska latem randkowała z całkiem kimś innym, to właśnie były narzeczony okazał się tym, na kogo naprawdę może liczyć w potrzebie.

Może uda się im jeszcze raz

Każde wspólne pojawienie się Tomasza Karolaka i Magdaleny Boczarskiej wywołuje w mediach spekulacje dotyczące ich wzajemnych relacji. Wydaje się, że dziś najbezpieczniej nazwać je przyjacielskimi, choć z drugiej strony - kto, poza nimi samymi - wie, jak to jest między nimi naprawdę?

Być może tej dwójce aktorów uda się jeszcze raz stworzyć związek. Bo przecież życie czasem zaskakuje. A do prawdziwego uczucia również trzeba dojrzeć.

MJ

Życie na gorąco 39/2011

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje