Reklama

Reklama

Dojrzał do miłości?

Po kilku miesiącach wolności młody aktor znów wpadł w sidła amora. Czy tym razem pozostanie w nich na dłużej?

Upalne czerwcowe popołudnie. Na ławeczce w parku na warszawskim Powiślu siedzi przytulona para. On czule na nią patrzy, zabawia rozmową. Zakochana para to Antek Królikowski (26) i Kasia Sawczuk (18), młodziutka aktorka, która właśnie dołączyła do obsady serialu "Barwy szczęścia", a telewidzom TVP 2 zapadła w pamięć jako zdobywczyni 2. miejsca w IV edycji show "The Voice of Poland".

- Antek zachowywał się wobec Kasi jak prawdziwy dżentelmen - zdradza "Na żywo" fotoreporter, który przyłapał parę na randce. - Najpierw zaprosił ją na obiad, potem do kawiarni. Jak udało się nam dowiedzieć, tydzień wcześniej para odpoczywała wspólnie nad Bałtykiem.

Reklama

- Antek miał kilka dni przerwy na planie serialu o Eugeniuszu Bodo i postanowił spędzić te chwile z ukochaną. - Na dalekie wojaże nie było czasu, więc pojechali z Kasią nad morze - mówi znajomy aktora. Na zdjęciach, które Królikowski zamieścił w internecie, widać, że bawili się fantastycznie. Kasia czule obejmowała go za szyję. Oboje serdecznie się uśmiechali. Podczas pobytu na wybrzeżu para, trzymając się za ręce, pojawiła się na Gali Radia Gdańsk. - Są zakochani i wcale tego nie ukrywają - twierdzi ich znajomy.

Czy jednak to uczucie potrwa dłużej niż poprzednie fascynacje aktora? Nie jest tajemnicą, że Antoni szybko ulega porywom serca, ale równie łatwo się nudzi. Być może wrodzone ADHD, z którego sam się śmieje, nie pozwala mu na dłużej zatrzymać się przy jednej dziewczynie. Najdłuższy do tej pory związek stworzył z Laurą Breszką. Był z nią ponad trzy lata i wychowywał jej córkę z poprzedniego związku. Przy Laurze spoważniał i przestał imprezować, z czego byli bardzo zadowoleni jego rodzice Paweł i Małgorzata Królikowscy.

Niestety, miłość ich syna do ślicznej aktorki wypaliła się. Młody aktor krótko był sam. Trzy miesiące spotykał się z Samuelą Górską, uczestniczką programu "Top Model", następnie z koleżanką po fachu, Joanną Jarmołowicz (21). Kasia Sawczuk jest więc jego trzecią dziewczyną, z którą widywany jest w tym roku. To nie wróży dobrze temu związkowi.

Ale znajomi aktora twierdzą, że jest wprost przeciwnie. - Związek z Kasią zaczął się od przyjaźni na planie serialu "Czas honoru" w 2013 r. i dopiero niedawno zmienił się w uczucie - mówi osoba z otoczenia pary. Co ciekawe, związkowi pary kibicuje mama Kasi - Anna Sawczuk. Niedawno zaprosiła chłopaka córki do grona swoich znajomych na Facebooku, a on przyjął zaproszenie. Mama aktorki musi chyba wierzyć, że Kasia będzie szczęśliwa z Antkiem. Czy intuicja jej nie zawiedzie?

28/2015 Na Żywo

Na Żywo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy