Reklama

Reklama

Dojrzewa do małżeństwa

Jeszcze do niedawna Tomasz Karolak (40) był wielkim przeciwnikiem instytucji małżeństwa.

Opowiadał wszem i wobec, że ludzie inteligentni... nie wiążą się w stałe związki. Jednak ostatnio w aktorze nastąpiła olbrzymia przemiana. - Fajnie jest być mężem. Może to być ekscytujące i nienudne- powiedział w jednym z wywiadów. Skąd takie miłe słowa u zatwardziałego kawalera?

Wszystko to za sprawą roli w nowym serialu telewizyjnym "Rodzinka.pl". Pan Tomasz gra tam zapracowanego, ale szczęśliwego męża i ojca trójki chłopaków. Zakochaną w nim małżonkę gra Małgorzata Kożuchowska (40).

Atmosfera w czasie kręcenia każdego odcinka jest fantastyczna. Pan Tomasz nagle dostrzegł, że dwoje ludzi - chociaż to tylko filmowa fikcja - może tworzyć udane i szczęśliwe małżeństwo. Znany aktor na razie ma za sobą złe doświadczenia, jego poprzednie związki rozpadły się. Nawet ten z Violettą Kołakowską (34), mamą jego córeczki Lenki (4).

Reklama

Jednak od zmiany poglądów do zmiany statusu cywilnego droga bywa czasem bardzo krótka. Być może więc już niedługo na palcu aktora pojawi się złota obrączka, przed założeniem której tak długo się wzbraniał.

Świat i Ludzie 10/2011

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje