Reklama

Reklama

Dwa małżeństwa, jeden romans

Jennifer Lopez i Will Smith. Co ich połączyło?

Ta sensacyjna wiadomość wstrząsnęła całą Ameryką. Mąż Jennifer Lopez (42), aktor Marc Anthony (43), miał romans z żoną aktora komediowego Willa Smitha (42), również aktorką Jadą Smith (40)? Tak twierdzi tygodnik „In Touch Weekly” i dodaje, że właśnie z tego powodu Jennifer i Marc rozwodzą się po 7 latach małżeństwa!

Zastał żonę z kochankiem w sypialni

Tygodnik dotarł do osoby pracującej na planie serialu „Hawthorne”, w którym grają Marc i Jada. Zdradziła ona, że parę coś łączy. – Will podejrzewał najgorsze – mówi informator tygodnika. – Zrobił sobie przerwę od kręcenia filmu i poleciał do domu, nikogo o tym nie informując. Wszedł do sypialni i zobaczył ich w intymnej sytuacji. Zalał się łzami i uciekł.

Reklama

Małżonkowie Smith od razu zaprzeczyli tym rewelacjom. – Pomimo że niechętnie odpowiadamy na takie doniesienia, musimy zapewnić, że plotki krążące o naszym małżeństwie są fałszywe. Jesteśmy razem, a nasze małżeństwo jest nietknięte – napisał ich rzecznik prasowy.

Kto pierwszy przerwie zmowę milczenia?

Natomiast Jennifer Lopez i Marc Anthony milczą. Decyzję o zakończeniu swojego małżeństwa ogłosili w lipcu i nie chcą już wracać do przeszłości. Jednak powody ich rozstania wciąż nie są jasne. Mówi się zarówno o zaborczym charakterze męża gwiazdy, jak i o rzekomym romansie Jennifer.

Wplątanie w ich rozwód małżeństwa Willa i Jady dodaje tylko całej sprawie pikanterii. Pozostaje czekać, aż ktoś z tego czworokąta przerwie zmowę milczenia.

PK

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Will Smith | Jennifer Lopez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy