Reklama

Reklama

Gwiazdy także nie są idealne...

Nieskazitelna cera, firanki rzęs, zmysłowe spojrzenie? To zasługa makijażu!

Uroczy piegus

W czasie uroczystych wystąpień i spotkań z mediami Emma Watson używa pudru, dzięki czemu jej piegi wyglądają subtelnie. Gdy aktorka zapomni o makijażu, jej cera jest daleka od ideału. Największym problemem Emmy są plamy pigmentacyjne.

Emma Watson bez makijażu.

Smutne kąciki

Nawet bez makijażu top modelka Anja Rubik nie znika w tłumie. Jej atutami są bez wątpienia ładna cera i apetyczne usta. Nieco mniej efektownie w tej naturalnej odsłonie prezentują się oczy Anji. Wyraźnie widać, że ich zewnętrzne kąciki opadają, nadając spojrzeniu wyraz smutku. Makijaż bazujący na kocich kreskach niweluje tę niewielką niedoskonałość urody.

Reklama

Anja Rubik bez makijażu.

Bez wyrazu

Kto rozpoznałby w zwyczajnej, wręcz bezbarwnej, dziewczynie wielką hollywoodzką gwiazdę? Jak widać, Amanda Seyfried ma skłonność do zaczerwienień, dlatego służą jej korektory i podkłady o żółtym odcieniu. Aktorka nie wygląda dobrze bez makijażu także z powodu zbyt jasnej oprawy oczu i bladych ust.

Amanda Seyfried bez makijażu.

Znikające oczy

Penélope Cruz ma magnetyczne oczy... o ile zadba o ich odpowiednią oprawę. Bez obrysowania czarną kredką, mocnego wytuszowania rzęs i podkreślenia brwi jej spojrzenie traci blask! Z kolei naturalnie ciemne usta lepiej prezentują się w przygaszonej wersji. Widać jednak, że aktorka dba o cerę. Jej skóra ma jednolity koloryt, nie pojawiły się na niej przebarwienia.

Penelope Cruz bez makijażu.

Opracowała Agnieszka Niedek

SHOW 26/2013

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama