Reklama

Reklama

Gwiazdy wierzą w... siły nadprzyrodzone

Mamy XXI wiek, jesteśmy racjonalni, praktyczni… Gwiazdy też.

Ale jak zajrzeć głębiej w ich dusze, okaże się, że wierzą one nie tylko w siebie…

Wróżby

Doda

Wydawałoby się, że taka zakochana w sobie gwiazda jak Doda (26) wierzy wyłącznie we własny talent i przebojowość. Tymczasem jakiś czas temu w jednym z wywiadów przyznała, że chodzi do wróżki! Czy to znaczy, że nie jest pewna tego, że zawsze będzie jej się tak świetnie wiodło i woli być przygotowana psychicznie na gorszy okres w swoim życiu?

Jakby tego było mało, Dorota zdradziła także, że wierzy w voodoo (religia afroamerykańska, której podstawę stanowią rdzenne wierzenia ludów zachodnioafrykańskich z elementami religii katolickiej i spirytyzmu; jej kapłani- szamani używają laleczki voodoo, aby uzdrawiać lub rzucać klątwę). Doda wyznała, że do "jej wróżki" chodzi inna polska artystka - rywalka Doroty, która również wierzy w czary.

Reklama

Według Dody ta artystka zamraża jej zdjęcie w lodówce, żeby ją unieszkodliwić i spowodować u niej dolegliwości, pozbawić sił. - Kto wie, może nawet mój chory kręgosłup był tego efektem? - zastanawiała się Dorota. - Ona mnie nienawidzi, bo ponoć ją uraziłam. Uprawia więc wobec mnie voodoo. Wierzę w takie rzeczy - dodała całkiem serio gwiazda.

Piramidy i inedia

Grażyna Wolszczak

Pani Grażyna (51) otwarcie przyznaje, że wierzy we wróżby. Od wielu lat przyjaźni się ze znaną wróżką Aidą. - Aida od czasu do czasu mówi mi, co mnie czeka - zdradza aktorka. Kiedyś radziła się wróżki zarówno w sprawach prywatnych, jak i zawodowych. Jednak odkąd poznała mężczyznę swego życia (scenarzystę Cezarego Harasimowicza), o miłość już nie pyta…

David Bowie

Piosenkarz zawsze interesował się najróżniejszymi rodzajami magii, po te najczarniejsze. Panicznie bał się, żeby jego włosy czy paznokcie nie dostały się w niepowołane ręce. Palił je, bo wierzył, że wykorzystane do magicznych rytuałów mogą go pozbawić twórczych mocy, a nawet życia. Mimo 63 lat na karku David wciąż nie wyrósł ze swoich dziwactw.

Stachursky

Wierzy, że piramidy kumulują energię z kosmosu. W swoim domu ma aż sześć stworzonych przez niemieckiego biotechnika i mistyka, Haralda Alkego piramid - ta w ogrodzie mierzy prawie 2 metry wysokości (jej cena to ok. 8000 zł!). Ostatnio zaś Jacek (44) zainteresował się inedią, czyli odżywianiem się przy pomocy energii słonecznej. Na razie teoretycznie, ale w przyszłości kto wie, może piosenkarz naprawdę przestanie jeść?

Bioenergoterapia

Małgorzata Foremniak

Aktorka nigdy nie wypierała się tego, że wierzy w magię, medycynę niekonwencjonalną i przepływy energii. Korzysta z usług uzdrowicielki pani Grażyny, która przyznaje, że opiekuje się panią Małgorzatą (43) już od roku. - Na początku bardziej systematycznie, teraz w miarę potrzeb - twierdzi bioenergoterapeutka. I zdradza, że aktorka jest już na takim etapie panowania nad swoim ciałem, że może przejść o krok dalej. Wkrótce ma rozpocząć warsztaty "białego głosu", na których pracuje się z oddechem i wzmacnia przeponę. Już wiadomo, skąd w aktorce tyle energii.

Tarot

Agnieszka Fitkau-Perepeczko

Pani Agnieszka (68) jest przesądna. - Nie lubię, jak czarny kot przebiega mi drogę, nie lubię trzynastki, zwłaszcza kiedy wypada w piątek. Zawsze wtedy mam obawy, że zdarzy się coś złego i czuję ulgę wieczorem, gdy dzień się kończy - mówi. Aktorka wierzy też w intuicję i często zdaje się na nią. A trzy lata temu postanowiła nauczyć się… wróżenia z tarota (tarot to talia 78 kart służących pierwotnie do gry o nazwie tarot, obecnie karty do wróżenia różnią się od tych do gry).

Dominika Ostałowska

Kiedyś zdradziła w wywiadzie, że zamierza dowiedzieć się z kart tarota, czy uda jej się spełnić marzenie o egzotycznych podróżach. Wtedy planowała je z rodziną, 8-letnim dziś synkiem Hubertem i partnerem Hubertem Zduniakiem. Jednak jakiś czas temu Dominika (39) rozstała się z Hubertem i podobno związała się z reżyserem Mariuszem Malcem. Ciekawe, czy taką przyszłość pokazały jej karty?

Życie na gorąco 23/2010

Życie na gorąco

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy