Reklama

Reklama

Jego mama znów się martwi

Alicja Bachleda-Curuś złamała mu serce. Nie zaznał szczęścia z Natalią Klimas. Teraz spotyka się ze skandalistką, co nie podoba się jego matce.

Choć dysponuje ogromnym majątkiem, jest skromny i raczej skryty. Na czerwonym dywanie producent filmowy Piotr Starak-Woźniak (34) czuje się dość niepewnie. Ona jest jego przeciwieństwem. Krzykliwy styl bycia, ostre wypowiedzi: o powiększeniu piersi, końcu miłości do męża, paleniu marihuany, niechęci do posiadania dzieci.

Ostatnio Agnieszka Szulim (36) w programie Kuby Wojewódzkiego znów zaszokowała wszystkich szczerym wyznaniem, że się masturbuje. - Trudno sobie wyobrazić gorzej dobraną parę niż tych dwoje - mówi osoba z otoczenia dziennikarki.

Reklama

- A jednak to Aga - jedna z największych skandalistek show-biznesu znalazła klucz do serca jednego z najbardziej pożądanych kawalerów w Polsce. Wiele dziewczyn jej zazdrości. A dawna przyjaciółka - aktorka Natalia Klimas żałuje, że przedstawiła jej Piotra, gdy ten był jej chłopakiem. Wiążąc się z Woźniakiem, Szulim straciła przyjaciółkę - twierdzi nasza informatorka.

Czy to dobra partia dla Piotra?

Jak udało się nam dowiedzieć, związkiem Agnieszki i Piotra umiarkowanie zachwycona jest jego matka - Anna Woźniak-Starak, żona jednego z najbogatszych Polaków Jerzego Staraka.

- Matka Piotra ma wątpliwości czy Agnieszka jest odpowiednią partią dla jej syna - twierdzi osoba z otoczenia rodziny. - Chciałaby, by syn się ustatkował, założył trwałą rodzinę. Z Agnieszką to raczej niemożliwe. Nadal jest żoną innego, dopiero co zakończyła związek z Maciejem Żakowskim.

- Poza mężczyzną są jeszcze inni ludzie i inny świat. Ja muszę mieć swoją przestrzeń, swoje terytorium, na którym się realizuję. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym się realizować tylko w miłości - wyznała niedawno Szulim.

- Matka Piotra sądzi, że Agnieszka nie da szczęścia jej synowi - twierdzi nasze źródło. - Pani Woźniak wciąż pamięta, jak 10 lat temu podobnie myśląca aktorka - Alicja Bachleda-Curuś (31) złamała serce jej syna. Zostawiła go, by robić karierę w Hollywood. Piotr przypłacił rozstanie załamaniem. Stał się imprezowiczem. Rodzina martwiła się jego hulaszczym trybem życia, na krótko zablokowała mu nawet dostęp do konta. Opamiętanie przyszło dzięki nowej miłości.

Natalia Klimas, córka projektantki Joanny Klimas, wydawała się idealną partnerką dla Piotra. Dzięki niej poważnie zaczął myśleć o życiu. Zainteresował się kinematografią. Dziś jest w zarządzie firmy, która wyprodukowała głośny film "Bogowie".

W kolejnym obrazie chce obsadzić dawną ukochaną - Alicję. Oboje pojawili się niedawno na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

- Piotr był już wtedy z Agnieszką, ale nie chciał, by towarzyszyła mu na tej imprezie. Wie, że matka jest sceptyczna wobec jego nowej partnerki. Uważa, że musi minąć trochę czasu, by przekonała się do Agnieszki - kwituje znajoma Piotra.

43/2014 Na żywo

Na Żywo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy