Reklama

Reklama

Mamy po czterdziestce

One udowodniły, że nie ma nic lepszego od dojrzałego macierzyństwa.

Katarzyna Dowbor

Trzykrotnie zamężna dziennikarka drugie dziecko - po synu Macieju (34), urodziła mając 40 lat. - Dzięki Marysi (13) wciąż czuję się młoda. Nie mam wyjścia, bo po prostu muszę za nią nadążyć - mówi w wywiadach 53-letnia Katarzyna Dowbor.

Agnieszka Maciąg

43-letnia modelka po 16 latach związku z fotografem Robertem Wolińskim (45) zdecydowała się na dziecko. Jej pierwszy syn Michał ma już prawie 19 lat. Przeciwwskazań było wiele, przede wszystkim cukrzyca. Mimo to aktorka, mając 42 lata urodziła Nahlę (3). I choć rozstała się z ojcem córeczki, jest szczęśliwą mamą.

Monica Belucci

Piękna aktorka swoją pierwszą córeczką Devę urodziła w wieku 39 lat. Drugą Leonię 6 lat później. I wciąż prezentuje się olśniewająco, może zatem jest odrobina prawdy w twierdzeniu, że późne macierzyństwo konserwuje? Do tego, że jest w ciąży, przyznała się tuż po swoich czterdziestych urodzinach. Wkrótce potem na świat przyszły zdrowe bliźnięta, córeczka Emma Maribel i synek Maximilian "Max" David.

Katarzyna Skrzynecka

Urodziła swoje upragnione pierwsze dziecko - córeczkę o imieniu Alikia Ilia - dwa miesiące przed terminem. Mimo to mała jest zdrowa a jej rodzice - bardzo szczęśliwi.


Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: macierzyństwo | znane matki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje