Reklama

Reklama

Mężczyźni wolą blondynki

Jedna "ciotka Pruderia", druga - bezpruderyjna kusicielka. Kto jest "Tap Madl"?

Szy cesz bycz nowa tap madl - pyta Joanna Krupa. Jej urocza mieszanka angielskiego i polskiego sprawiła, że to ona stała się gwiazdą "Top Model". Przyćmiła nawet występującą w programie Anję Rubik, która jest w końcu trzecia na liście najlepszych modelek świata, a jej życie codzienne to pokazy mody i sesje dla prestiżowych magazynów.

Tymczasem Krupa, która jest za niska na wybieg, zajmuje się fotomodellingiem. To ulubiona modelka pism dla mężczyzn jak "Playboy" i "Maxim", które ogłosiły ją jedną z najseksowniejszych kobiet świata! Ale Joasia wystąpiła też w amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami" i kilku hollywoodzkich hitach, np. "Legalna blondynka".

Reklama

Obie ciężko pracowały na swój sukces. Anja większość dzieciństwa spędziła za granicą, bo jej ojciec weterynarz był na placówkach w Grecji, Kanadzie i RPA. Od dziecka marzyła o zawodzie modelki. Kiedy miała 17 lat, sama wyjechała do Paryża. W tygodniu chodziła do szkoły, w weekendy pracowała, by zarobić na mieszkanie.

Krupa pojechała do USA w wieku 5 lat. Życie na emigracji nieźle ją zahartowało. Była ledwie nastolatką, gdy rozpadło się małżeństwo jej rodziców. Joasię i jej młodszą siostrę Martę wychowywała mama, która pracowała w fabryce po 12 godzin na dobę, by jakoś przetrwać.

Gdy Krupa miała 13 lat, skończyła kurs modellingu, jednak dopiero po latach została dostrzeżona przez profesjonalnych "łowców głów", kiedy pracowała jako sekretarka w agencji modelek. Na pierwszej okładce "Maxima" Joasia bez wahania zaprezentowała swoje oszałamiające kształty i stała się sławna. Od tamtej pory śmiało pokazuje ciało, lubi prowokować, nie boi się skandali.

Niedawno oburzenie wywołało jej nagie zdjęcie z krucyfiksem na plakacie PETY. Modelka nie ukrywa, że kocha ryzyko. Jedną z jej pasji jest... gra w pokera!

Anja odsłania swoje ciało tylko dla "Vogue'a". Złośliwi twierdzą, że wstydzi się swojej anorektycznej figury. Nie bez powodu jej najbliżsi nazywają ją "ciotką Pruderią", bo jest taka "porządna i poukładana".

Sama urządzała swoje mieszkanie w stylowej nowojorskiej kamienicy, do którego wprowadziła się z ukochanym, modelem Sashą Knezevicem. Poznali się 2 lata temu podczas kampanii reklamowej, a zaiskrzyło między nimi na planie.

Krupa śmieje się z kolei, że to ona poderwała swojego narzeczonego Romaina Zago. Zobaczyła go w TV i tak jej się spodobał, że zorganizowała w jego klubie imprezę. Tydzień później byli parą. Mieszkają razem w Los Angeles w luksusowym domu za 3 mln dolarów.

Dziś u boku swoich mężczyzn obie odważnie planują przyszłość. Anja i Sasha kupili modowe pismo "25" i promują je w USA. Joasia z Romainem myślą o sieci klubów fitness, przytułku dla psów i... dzieciach. - On chciałby czwórkę! - rumieni się Joasia. To właśnie ta jej ciepła aura sprawia, że to ona jest prawdziwą gwiazdą "Tap Madl"...

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Anja Rubik | Top model | Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy