Reklama

Reklama

Nowe rozdanie

Pamela Anderson

Nie bez powodu zmieniła fryzurę.

Gdy Pamela Anderson (46) obcięła swoje długie, platynowe loki, które były jej znakiem rozpoznawczym, i pokazała się w grudniu ubiegłego roku w chłopięcej fryzurce, wszyscy byli w szoku.

- Co się za tym kryje? - pytali. Odpowiedź uzyskali miesiąc później. 11 stycznia br. Anderson i Rick Salomon (46) sześć lat po rozwodzie ponownie wymienili się obrączkami.

- Tak, jesteśmy małżeństwem i jesteśmy bardzo szczęśliwi. Nasze rodziny cieszą się razem z nami - powiedziała aktorka. Przy okazji warto dodać, że pierwszego męża, Tommy’ego Lee - perkusistę z grupy Motley Crue, poślubiła po 4 dniach znajomości. Zamiast wymienić się obrączkami, wytatuowali na plecach swoje imiona. W małżeństwie wytrwali 3 lata. Mają dwóch synów: Dylana Jaggera (16) i Brandona Thomasa (15).

Reklama

Wspaniale jest być blondynką

Drugim mężem w 2006 roku został Kid Rock. Po 5 miesiącach byli już rozwodnikami. Po kolejnych ośmiu poślubiła Salomona. Tu zatrzymajmy się...

Pod jednym dachem udało im się przeżyć 2 tygodnie. Małżeństwo oficjalnie anulowano 5 miesięcy później. Coś jednak musiało być pięknego w ich związku, skoro latem ub. roku znowu zaczęli się spotykać. Aktorka powiedziała o tym Ellen DeGeneres (prowadziła tegoroczną galę oscarową). - Jestem zwolenniczką recyklingu - oświadczyła zdumionej DeGeneres.

Pamela, którą wciąż wszyscy kojarzą z serialem "Słoneczny patrol", wspiera kampanie na rzecz walki z AIDS i ochronę zwierząt. Ma dystans do siebie.

- Wspaniale jest być blondynką. Tak łatwo zaskoczyć ludzi inteligencją.

IJ

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Pamela Anderson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy