Reklama

Reklama

Od sławy woli rodzinę

Jesienią Tori Spelling po raz czwarty zostanie mamą.

Popularność zdobyła w wieku 17 lat rolą Donny Martin w serialowym hicie "Beverly Hills 90210". Przez wiele lat Tori Spelling z powodu swych romansów, konfliktu rodzinnego i licznych operacji plastycznych była pierwszoplanową bohaterką kolorowej prasy. Dziś skupia się na telewizyjnym reality show "Tori& Dean" i na wychowaniu syna oraz dwóch córek.

Jesienią urodzi czwarte dziecko. Mieszka w Encio w Kalifornii. Ma psa o imieniu Mitzi. W wolnych chwilach ćwiczy Yoga Booty Ballet i tworzy ręcznie robione ozdobne i okolicznościowe drobiazgi.

KorzenieNa świat przyszła 39 lat temu w Los Angeles jako Victoria Davey Spelling. Imię Tori, którego używa, w języku japońskim oznacza "ptak". Jej matka Candy była trzecią żoną ojca, najsłynniejszego hollywoodzkiego producenta telewizyjnego Aarona Spellinga, potomka żydowskich imigrantów z Polski.

Aaron zdobył sławę i fortunę dzięki kilkudziesięciu superprodukcjom, m.in. serialom "Statek miłości", "Dynastia", "Aniołki Charliego" i "Beverly Hills 90210". Tori wychowała się w 123-pokojowej willi w Bel Air, do teraz uznawanej za największą w Kalifornii.

Ma jednego brata, o 5 lat młodszego Randy’ego. MIŁOŚĆ Jej pierwszą miłością był poznany w 1990 roku kolega z planu "Beverly Hills 90210" Brian Austin Green. Byli parą przez 2 lata. Dekadę później związana była z innym aktorem z obsady tego serialu - Vincentem Youngiem. Wcześniej spotykała się z m.in synem Johna Lennona Julianem.

W 2004 roku z wielką fetą wyszła za mąż za Charliego Shaniana. Szczęśliwym małżeństwem byli jednak krótko. Półtora roku później poznała w Ottawie na planie filmu "Mind Over Murder" Deana McDermotta. Poślubiła go na Fidżi miesiąc po swoim i dwa miesiące po jego rozwodzie.

WydziedziczenieGdy w czerwcu 2006 roku zmarł Aaron Spelling okazało się, że ze swojej wartej ponad 500 mln dolarów fortuny i praw autorskich do produkcji telewizyjnych (które nadal pomnażają jego majątek) w spadku zapisał córce zaledwie 200 tys. dolarów. Według wersji matki Tori, producent zmienił testament tuż po ślubie córki z McDermottem, bo nie był przychylny małżeństwu.

Według Tori, to matka, z którą już wcześniej była w złych stosunkach, podsunęła choremu na Alzheimera ojcu do podpisania zmieniony testament, który praktycznie ją wydziedziczał. Tori o nowy podział majątku walczy do dziś.

Specjalistka od ślubówZ mężem Deanem McDermottem tworzą telewizyjne show "Tori& Dean: sTORIbook Weddings", w którym samodzielnie organizują śluby. Jak twierdzi Tori, to jej największa pasja. Ma uprawnienia do przeprowadzania ceremonii ślubnych. Ukończyła bowiem internetowy kurs na kapłana kościoła Universal Life Church.

RB

Życie na gorąco 14/2012Reklama

Życie na gorąco

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy