Reklama

Reklama

Odmieniona i szczęśliwa!

Sekretem jest urody jest miłość. Nowy partner rozumie ja jak nikt inny.

Wszyscy zastanawiają się jak ona to robi? I nikogo nie powinny dziwić takie pytania. Przecież wystarczy tylko na nią spojrzeć. Agata Młynarska (47) z roku na rok wygląda coraz młodziej. Jej metamorfoza była ostatnio szeroko opisywana w mediach.

Znana i lubiana dziennikarka na oczach całej Polski zamieniła się w bardzo seksowną i pewną siebie kobietę, która do tego dobrze wie, jak działa na mężczyzn! Niektórzy uważają, że ta spektakularna zmiana to skutek nowej miłości. I chyba mają rację...

Pani Agata nie ukrywa, że od pewnego czasu jest szaleńczo zakochana. Swojego wybranka poznała w sierpniu ubiegłego roku na... polu golfowym. Dziennikarka brała bowiem udział w turnieju Warsaw Open Ladies Golf Cup 2011, w zawodach, których on był sędzią. Bardzo szybko między nimi zaiskrzyło.

Reklama

Już w listopadzie 2011 roku para została przyłapana na romantycznej randce w jednej z warszawskich kawiarni. Czułe gesty i pocałunki nie pozostawiały już wątpliwości. Od tamtego czasu para jest po prostu nierozłączna.

Wspólne wypady do teatru, kolacje, a także imprezy na warszawskich salonach. Nie jest już żadną tajemnicą, że są razem. Znajomi pani Agaty potwierdzają, że dawno nie widzieli jej tak szczęśliwej.

- Robert ujął Agatę tym, że jest pewny siebie i wciąż wytycza sobie w życiu nowe cele. Jest spełniony zawodowo, nie ma kompleksów... Za to ma poczucie humoru, które Agata uwielbia - mówi jej koleżanka. Czy dziennikarka pójdzie o krok dalej? Być może! Ostatnio coraz częściej pojawiają się informacje, że para zaręczyła się. A na palcu pani Agaty pojawił się piękny pierścionek.

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy