Reklama

Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna myśli o dziecku

Większość koleżanek Pauliny Sykut to młode mamy. Ona sama mimo, że ma już 33 lata i kochającego męża, nie spieszyła się z pochopną decyzją o dziecku.

Nie ma się czemu dziwić: Paulina przez ostatnie lata zajęta była prawie wyłącznie karierą. W osiągnięciu sukcesu zawodowego nie pomogli jej przecież wpływowi rodzice, jak ma to miejsce w przypadku wielu naszych rodzimych celebrytów. Paulina od początku musiała liczyć wyłącznie na siebie, wsparcie miała tylko od mamy.

- Niestety, mój tata zmarł gdy miałam 4 latka, ale mama do dziś wspaniale o nim opowiada. Łączyło ich na pewno wielkie uczucie tak dramatycznie przerwane przez okrutny los... - wspomina gwiazda w wywiadzie dla "Pani domu".

Reklama

Mimo tych dramatycznych doświadczeń, prezenterka dorastała w radosnym domu ze starszym i młodszym bratem. Teraz Paulina chciałaby sama spisać się w roli mamy. Najlepiej trójki dzieci! Prezenterka po cichu planuje bowiem powiększenie rodziny!

- Nie lubię używać słowa "plany" w tym kontekście. Powiem tylko, że będzie, jak Bóg da. Bez rozpisania na daty, na miesiące. Ale zapewne nasza rodzina już niedługo się powiększy - przyznaje Paulina Sykut.


MWMedia
Dowiedz się więcej na temat: kariera | prezenterka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy