Reklama

Reklama

Potrafię sama o siebie zadbać!

Piosenkarka jest pewna, że sama najlepiej zadba o swoje interesy. Może być różnie.

Wciąż jest wielką gwiazdą polskiej estrady. Nadal ma liczne i bardzo wierne grono sympatyków i oddanych fanów, ale trzeba pamiętać, że od kilku lat Edyta Górniak (38), niczego nowego nie nagrała. Kolejne osoby, z którymi współpracowała, zapowiadały jej nową płytę. Tak było choćby z Darkiem Krupą (34), Rinke Rooyensem (41) i ostatnią menedżerką Mają Sablewską (30). Płyty jednak wciąż nie ma.

Współpraca z Edytą nigdy nie była łatwa

Brak nowego krążka to jednak nie jedyny problem piosenkarki. Niedawno rozstała się ze swoją menedżerką Mają Sablewską. Wydawało się, że Sablewska jest idealną osobą, żeby zajmować się jej interesami. Ich relacje były przyjacielskie, niezwykle serdeczne. Wszystko jednak do czasu.

Reklama

Drogi obu pań rozeszły się, gdy okazało się, że Sablewska została jurorką w programie TVN-u X-Factor. Od razu zaczęto zastanawiać się, kto teraz zajmie miejsce Sablewskiej? Wbrew pozorom, przed drzwiami Górniak nie ustawiła się kolejka.

- I nic w tym dziwnego. Wielu już się przekonało, jak chimeryczną osobą jest Edyta. Ona niezwykle łatwo zaprzyjaźnia się z kimś, kto ją oczaruje. Potem nie wyobraża sobie bez tego kogoś życia. Aż przychodzi niespodziewany moment, że ten entuzjazm opada. Kto z nią wytrzyma? - pyta retorycznie osoba z branży muzycznej, która dobrze zna Górniak.

Być może z tego faktu zdała sobie też sprawę piosenkarka, bo właśnie ogłosiła, że zamierza mianowicie sama kierować własnymi sprawami. - Jestem artystką, która przez ponad 20 lat pracuje na scenie. Umiem więc o siebie zadbać - powiedziała kilka dni temu Edyta Górniak w rozmowie z jedną z gazet.

Planów jej nie brakuje. Gorzej z ich realizacją

Na razie plany Edyty Górniak są bardzo ambitne. Nadal zamierza promować swoją świeżą piosenkę "Teraz tu", która ponoć jest zapowiedzą nowej płyty. Podobno w planach jest też singiel. Problem w tym, że nowym wydawnictwem,koncertami, pracą na planie teledysków i umawianiem się na wywiady będzie się teraz musiała zajmować... Edyta Górniak!

- Artystka, która zamierza wydać nową płytę i do tego planuje trasę koncertową, nie poradzi sobie bez agenta. To jest po prostu niemożliwe. Taka osoba musi przy niej być - mówiła niedawno "Życiu na Gorąco" Małgorzata Herde, która kilka lat temu zajmowała się sprawami Górniak.

Nie zawsze gwiazda jest dobrym menedżerem

Piosenkarka jest głęboko przekonana, że sama da sobie radę. Do tego jednak, żeby z tym wszystkim sobie poradzić, nie wystarczy być gwiazdą. Również dobrym menedżerem.

MJ

Życie na gorąco 10/2011

Życie na gorąco

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy