Reklama

Reklama

Poważna kontuzja uczestnika "Hell's Kitchen"

W "Piekielnej Kuchni" bardzo często dochodzi do mniej lub bardziej poważnych kontuzji. Zacięcia nożem, lekkie oparzenia są niemal na porządku dziennym. Nie zawsze jednak opatrunek i pomoc obecnej na planie ekipy medycznej wystarczają. W dzisiejszym odcinku do szpitala trafi Sebastian Schrom.

Okropny ból pleców i ograniczone możliwości poruszania się uniemożliwią Sebastianowi pracę w "Piekielnej Kuchni". Sam szef Wojciech Modest Amaro zdecyduje, aby wysłać uczestnika drużyny Niebieskich do szpitala.

Niestety, to nie jedyna osoba, która w dzisiejszym odcinku ze względów zdrowotnych nie będzie mogła wziąć udziału w serwisie. Co ciekawe w poprzednich edycjach do szpitala trafili: Michał Bystroń ze skręconym kolanem oraz Maciej Obukowicz, który nabawił się poważnej kontuzji kolana. Każdy z nich - podobnie jak Sebastian Schrom - trafił do szpitala w piątym odcinku.

Reklama

Czy można już mówić o klątwie piątego odcinka "Hell's Kitchen"? Czy przez kontuzję pleców Sebastian Schrom będzie musiał opuścić "Piekielną Kuchnię"? Który jeszcze uczestnik nie pojawi się dziś na serwisie? Wszystkiego dowiemy się już dziś, o godzinie 20:05, w Polsacie.

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy