Reklama

Reklama

Słucham intuicji

Od niedawna gra w serialu „Ranczo”.

Miłośnicy serialu "Na dobre i na złe" znają ją od dawna. Delikatna i bez reszty oddana swej pracy doktor Agata Woźniacka zaskarbiła sobie sympatię widzów.

- Na planie mówią na mnie House w spódnicy. Agacie co prawda brakuje House’owego cynizmu, ale tak jak on uwielbia rozwiązywać medyczne zagadki - mówi o swej bohaterce Emilia Komarnicka (27).

Czy w roli marszandki też zyska sympatię?

Od marca można też ją oglądać w serialu "Ranczo". Marszandka Monika Kurczab, którą gra, wprowadzi sporo zamieszania w Wilkowyjach, zwłaszcza w rodzinie Lucy i Kusego. Tu stawiamy kropkę, żeby nie psuć Państwu zabawy. Jak swoją postać widzi aktorka?

Reklama

- Polubiłam ją za jej obcesowość, temperament, ogromną pewność siebie i odwagę - wyznaje. Emilia Komarnicka wychowała się na wsi pod Brzegiem w województwie opolskim. Mama nauczycielka dbała o to, by jej dwie córki były świetnie wychowane. Tata zapewniał im niezbędną porcję sportowych zajęć i rywalizacji. Miał o tyle ułatwione zadanie, że większość towarzyszy zabaw córek stanowili starsi chłopcy.

- Razem z siostrą biegałyśmy z nimi po drzewach, rowach. Byłam najmłodsza, ale dawałam radę - wspomina aktorka. Gdy postanowiła zdawać do łódzkiej Filmówki usłyszała od mamy, że jest za delikatna.

Okazało się, że delikatność nie przeszkodziła jej w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości. A reżyserzy dostrzegli w Emilii charakter, obsadzając ją w rolach silnych kobiet po przejściach. Oprócz szkoły aktorskiej ukończyła też Państwowe Studium Choreograficzne. Ostatnio jej życie przyśpieszyło. Po czterech latach pracy w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku zdecydowała się na przeprowadzkę do Warszawy. Kolejnym krokiem były zaręczyny.

Czas na decyzje

Jej narzeczonym jest Łukasz Konopka (36), znany m.in. z serialu "Czas honoru". Poznali się w pracy w Teatrze Wybrzeże. Wcześniej, jak Emilia, Łukasz skończył PWSTTviF w Łodzi. Przez jakiś czas byli parą na odległość. On mieszkał w Gdańsku.

W końcu oboje uznali, że przyszedł czas na podjęcie poważnych decyzji. Stąd przeprowadzka, wspólne zamieszkanie, próba budowy kariery w stolicy i oczywiście najbardziej spektakularne i romantyczne wydarzenie - zaręczyny!

IJ


Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Emilia Komarnicka-Klynstra | Na dobre i na złe | Ranczo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy