Reklama

Reklama

Trudne chwile przed ślubem

Halina Mlynkova martwi się o partnera

Piosenkarka Halina Mlynkova (36) i jej menadżer Leszek Wronka (54) zamierzają pobrać się na początku przyszłego roku. Artystka jest właśnie na etapie wybierania sukni ślubnej. Niestety, jedna rzecz spędza sen z powiek zakochanym.

Na początku września napadnięto i dotkliwie pobito pana Leszka na Majorce. Gdy do pani Haliny dotarła wieść o zajściu, bez namysłu wsiadła w samolot i poleciała do szpitala w Pradze.

Odetchnęła z ulgą, kiedy na miejscu powiedziano jej, że skończyło się tylko na siniakach i zadrapaniach. - Nie jest źle! - cieszyła się.

- Posiniaczony narzeczony z bliznami na twarzy podoba mi się jeszcze bardziej. Oczywiście, powinien leżeć, ale, jak to facet, nie może usiedzieć w jednym miejscu. Teraz okazało się jednak, że niedawny wypadek spowodował poważniejsze konsekwencje: powikłania zdrowotne.

Reklama

- Leszek ma podobno problem ze zgryzem i w najbliższym czasie musi poddać się operacji szczęki. Potem czeka go jeszcze rekonwalescencja. Oboje mają jednak nadzieję, że zdąży wyzdrowieć do ślubu - zdradza Rewii znajomy piosenkarki.

Mimo tych problemów producenta nie opuszcza dobry humor. - Leszek żartuje, że do ślubu będzie miał nowe, ładne zęby! - słyszymy.

42/2014 Rewia

Rewia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje