Reklama

Reklama

Konkurs Modo.pl

Wypełnij szybki test stylu i wygraj wymarzone buty!

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie należy: udzielić odpowiedzi na pytania znajdujące się w Teście Stylu i wypełnić formularz. Następnie należy potwierdzić uczestnictwo w konkursie poprzez kliknięcie w link, który będzie zamieszczony w wysłanej wiadomości e-mail i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: „Do jakiego stroju i na jakie okazje nosiłabyś wybrane buty?

Kliknij i wypełnij test!

Nagrody


Nagroda Główna: 90 par obuwia, wybieranych przez uczestników spośród uwidocznionych na www.modo.pl po potwierdzeniu udziału w konkursie.

Buty zostaną przyznane uczestnikom na podstawie odpowiedzi konkursowych. Komisja dokona rozstrzygnięcia Konkursu w terminie nie później niż do 14 dni po zakończeniu terminu przyjmowania zgłoszeń przez Uczestników za pomocą Strony, tj. do dnia 14.10.2012 roku. Komisja wyłoni 90 (dziewięćdziesięciu) Uczestników Konkursu, którym będzie przysługiwać Nagroda Główna na zasadach opisanych w pkt. 3.1. oraz pkt. 4.3. Regulaminu (zwanego dalej: „Laureatem”).

Reklama

Nagroda Gwarantowana: kupon rabatowy upoważniający do upustu o wartości 20% do wykorzystania w serwisie. Kupon dostępny będzie po wypełnieniu Testu Stylu i rejestracji na www.modo.pl. Kupon można zrealizować po dokonaniu zakupu produktu/ów dostępnych na stronie www.modo.pl (kwota minimalna - 99zł). 

Wypełniając Test Stylu, automatycznie stajesz się klubowiczką VIP Modo Club. Dzięki temu otrzymasz specjalne zniżki na buty i akcesoria oraz jako pierwsza zostaniesz poinformowana o pojawieniu się nowej kolekcji w shoowroomie. Plus każdego dnia możesz wygrać parę wymarzonych butów. Warto, prawda?

Kliknij i dowiedz się więcej o konkursie!

 

 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: konkurs | buty | kupon rabatowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy