Stylowy Kosmetyk 2019

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do plebiscytu Stylowy Kosmetyk 2019. To już dziewiąta edycja konkursu, którego celem jest wyłonienie najlepszych produktów dostępnych na polskim rynku.

Formularz zgłoszeniowy Stylowy Kosmetyk 2019 - kliknij, żeby ściągnąć

Konkurs został stworzony z myślą o czytelniczkach serwisu Styl.pl, które wśród produktów dostępnych na rynku szukają tych najlepszych. W tej edycji kosmetyki można zgłaszać do 12 kategorii.

Ze względu na to, że na rynku dostępnych jest coraz więcej naturalnych kosmetyków, ze specjalnie wyselekcjonowanych składników, produkowanych zgodnie z naturą i zrównoważonym rozwojem, kategoria Kosmetyki Naturalne została podzielona na nowe podkategorie: Pielęgnacja Twarzy, Pielęgnacja Ciała, Pielęgnacja Włosów, Kosmetyki Makijażowe.

Celem plebiscytu jest wyłonienie Stylowych Kosmetyków, które zostaną zarekomendowane w portalu jako najlepszy wybór spośród preparatów dostępnych na rynku. Plebiscyt stanowi znakomitą okazję do potwierdzenia jakości kosmetyków, zwiększenia promocji produktów, budowania ich wizerunku i umocnienia pozycji rynkowej.

Najlepsze kosmetyki zgłoszone do konkursu zostaną wyróżnione prestiżowym tytułem Stylowy Kosmetyk 2019. Nagrody przyznają użytkowniczki Styl.pl, które wezmą udział w głosowaniu internetowym. Specjalne nagrody przyzna także redakcja portalu Styl.pl.

Do plebiscytu można zgłaszać kosmetyki i akcesoria, które miały swoją premierę handlową i zostały wprowadzone do sprzedaży w 2019 roku.

Kosmetyki będą oceniane w następujących kategoriach:

- Pielęgnacja Twarzy

- Pielęgnacja Ciała

- Pielęgnacja Włosów

- Pielęgnacja Dłoni i Stóp

- Kosmetyki Makijażowe

- Kosmetyki Apteczne

- Kosmetyki naturalne (podkategorie):

a) Pielęgnacja Twarzy

b) Pielęgnacja Ciała

c) Pielęgnacja Włosów

d) Kosmetyki Makijażowe

- Zapachy dla Kobiet

- Zapachy dla Mężczyzn

- Męska Pielęgnacja

- Akcesoria

- Najlepszy kosmetyk według redakcji Styl.pl

Zgłoszenie produktów nie wiąże się z żadnymi opłatami, plebiscyt nie ma charakteru komercyjnego - jest źródłem rzetelnych informacji dla naszych użytkowniczek. Nie pobieramy również opłat za wykorzsytanie znaku Stylowy Kosmetyk w wypadku wygranych produktów.

Na zgłoszenia czekamy do 21 stycznia 2020 roku .

Na dodatkowe pytania czekamy pod adresem: plebiscyt @ styl.pl.

Przeczytaj regulamin konkursu.


Styl.pl

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy