Reklama

Lancaster Sun 2019

Laboratoria Lancaster, specjalizujące się w ochronie przed słońcem, opracowały Sun Perfect dla wszystkich kobiet, które nie zgadzają się na kompromis ani w kwestii opalania, ani jeśli chodzi o młodzieńczy wygląd ich skóry.

Aby zapewnić skórze wrażliwej promienny blask, Lancaster oddziałuje na mechanizm, który odpowiada za powstawanie przebarwień oraz oznak przyspieszonego starzenia się skóry za pomocą formuł, które łączą w sobie najskuteczniejszą ochronę przeciwsłoneczną z najbardziej intensywną pielęgnacją przeciwstarzeniową.

Gama Sun Perfect F 30 i SPF 50 Glow Cream - rozświetlający krem

Lekki, nieklejący się i nietłusty krem pozostawia na skórze jedwabiste wykończenie. Dostępny w dwóch wersjach zapewniających dwa poziomy wysokiej ochrony, zaspokaja potrzeby wszystkich rodzajów skóry. Objawy starzenia się skóry są zmniejszone, a jej promienny wygląd uwidacznia się natychmiast i trwale.
Cena: 50 ml - 205 zł.

Reklama

SPF 50 Perfecting Fluid - fluid udoskonalający

Fluid koloryzujący to dokonały produkt-hybryda, który zawsze warto mieć pod ręką, aby zapewnić skórze intensywną ochronę oraz idealnie jednolite wykończenie. Chroni skórę przed słońcem i fotostarzeniem oraz koryguje przebarwienia i nieregularny koloryt. Lekka formuła błyskawicznie się wchłania i pozostawia na skórze promienne, udoskonalające ją jedwabiste wykończenie.  
Cena: 30 ml - 205 zł.

SPF 30 Highlighting Primer - rozświetlająca baza

Ten nieklejący się, jedwabisty, delikatnie opalizujący fluid to promienny podkład, który w jednolity sposób wyrównuje cerę. Stanowi idealną bazę makijażu. Jego formuła zapewnia intensywną ochronę oraz zapobiega oznakom starzenia się skóry, momentalnie zwiększając jej blask.
Cena: 30 ml - 149 zł.

materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama