Reklama

Reklama

Zmieniaj swój styl z nowymi urządzeniami od Braun

Młodzi mężczyźni szukają wygodnego i szybkiego sposobu na zadbanie o zarost. Szczególnie teraz, gdy w każdej sytuacji - w pracy, na uczelni, podczas weekendu chcą wyglądać inaczej i od swoich narzędzi oczekują elastyczności. Ponieważ statystycznie używają 1,9 narzędzia do pielęgnacji twarzy, marka Braun proponuje im ulepszone produkty, które pozwolą na błyskawiczną zmianę wizerunku i zabawę stylem.


Golarka która goli i stylizuje zarost - Braun Series 3, w komplecie z końcówkami do stylizacji i z grzebieniem - golarka Braun Series 3 jest teraz dostępna w nowej, energetycznej odsłonie kolorystycznej. To dobre urządzenie do stawiania pierwszych kroków w samodzielnym dbaniu o zarost i będzie idealnym rozwiązaniem dla młodych mężczyzn, którzy często zmieniają swój styl. Golarka nie tylko zapewnia dokładne golenie, ale i pozwala na precyzyjne przycinanie i stylizację zarostu. W pudełku znajdziemy głowicę golącą i 5 wymiennych grzebieni, które pozwalają na przycinanie zarostu do długości od 1 do 7 mm. Cena sugerowana: 329 zł.

Reklama

Wielozadaniowy trymer do twarzy i ciała - Braun MGK 5280 - Niezależnie od długości brody, dbanie o zarost i ciało to podstawa. Linia wielofunkcyjnych zestawów do pielęgnacji twarzy i ciała marki Braun zapewnia najlepszą pielęgnację od stóp do głów. Dzięki temu narzędziu dowolnie wystylizujesz swój zarost i zadbasz o włosy na ciele, a także będziesz mógł cieszyć się długim czasem pracy baterii (do 45 minut) oraz możliwością łatwego czyszczenia trymera. Jeśli od czasu do czasu lubisz całkowicie zmienić swój wygląd to urządzenie jest dla Ciebie. Cena sugerowana: 359 zł.

Trymer do brody Braun BT 7240 - każdy kto nosi brodę wie, jak dużo wymaga ona pracy. Tylko dobry, niezawodny trymer poradzi sobie z utrzymaniem jej w nienagannym stanie. Dzięki ulepszonej technice cięcia BT 7240 jest nie tylko szybszy, ale też bardziej wydajny. Pozwoli to każdemu mężczyźnie uzyskać idealne cięcie wzdłuż konturów twarzy i precyzyjny kształt zarostu w rekordowo krótkim czasie. 39 ustawień długości cięcia i ergonomiczny uchwyt stanowią gwarancję dopasowania się do wszystkich rodzajów zarostu. Cena sugerowana: 379 zł.


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy