Reklama

Reklama

​Błyskawiczne maskowanie odrostów

Alterna 2-Minute Root Touch-up to poręczna maskara z pędzelkiem maskująca odrosty.

Szybko i skutecznie pokrywa włosy w sytuacjach awaryjnych, kiedy nie mamy czasu na wizytę u fryzjera.

Maskara znajduje się w tubce zakończonej pędzelkiem. Wystarczy przekręcić pokrętło i wycisnąć z tubki porcję farby na pędzelek. Farba powinna być na nim równo rozprowadzona.

Ewentualny jej nadmiar można rozsmarować na chusteczce. Następnie, tak przygotowanym pędzelkiem, pokrywamy odrosty energicznymi ruchami od nasady wzdłuż włosa, nie dotykając skóry głowy. Po upływie dwóch minut możemy przeczesać włosy i dokończyć układanie fryzury.

Reklama

Nie brudzi ubrań, łatwo zmywa się w czasie codziennego mycia włosów. Jest dostępna  w czterech  podstawowych kolorach: blond, średni brąz, ciemny brąz i czarny.

Cena: 139 PLN, 30 ml. Dostępna w salonach fryzjerskich i w internecie.

Test redakcji: To naprawdę świetny pomysł, kiedy szykuje się ważne wyjście, a nie było czasu na odwiedzenie fryzjera, albo jest jeszcze za wcześnie na kolejne farbowanie. Preparat nakłada się wygodnie, tubką z pędzelkiem. Na początku wydaje się, że jest za gęsty i zbyt mokry, ale kiedy wyschnie i dokładnie się go wyczesze, nie ma różnicy między odrostami a pozostałymi pasmami włosów. Po umyciu nie ma po kosmetyku śladu.


Styl.pl/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: kosmetyki | odrosty | włosy | farby do włosów | Alterna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy