Reklama

Reklama

Odnowa 50+

Perfecta Odnowa 50+ to linia kosmetyków opracowana specjalnie dla kobiet w okresie menopauzy.

Duet fitoestrogen kwiatu koniczyny oraz ceramidów niweluje najczęstsze oznaki starzenia, zmarszczki, utratę jędrności i suchość skóry. Fitohormony stymulują odbudowę komórek oraz zwiększają gęstość skóry natomiast ceramidy odtwarzają naturalną barierę lipidową, dzięki której zwiększa się nawilżenie.

Fitoestrogen z kwiatu koniczyny i ceramidy są składnikiem wszystkich preparatów z serii Perfecta Odnowa 50+. W liftingującym kremie na dzień dodatkowo zastosowano chroniący przed fotostarzeniem filtr SPF 10. Natomiast krem przywracający gęstość skóry na noc zawiera oligopeptydy, które z łatwością przenikają do skóry, regenerują ją i pobudzają do odnowy. W linii znajduje się również liftingujący krem pod oczy, na powieki i okolice ust, który poza działaniem przeciwzmarszczkowym, dzięki zawartości kompleksu drożdżowego, redukuje opuchliznę i cienie pod oczami. Do zadań specjalnych w serii jest ekspresowo liftingujące serum.

Reklama

Liftingujący krem na dzień SPF 10

Wysoko skoncentrowany krem poprawiający owal twarzy, napinający zwiotczałą skórę i wygładzający głębokie zmarszczki. Polecany na dzień po 50. roku życia do specjalnej pielęgnacji skóry w okresie menopauzy. Zawiera fitoestrogeny z kwiatu koniczyny, które stymulując odbudowę komórek, wzmacniają włókna podtrzymujące skórę i zwiększają jej gęstość. Dzięki nim zmniejsza się ilość, długość i głębokość nawet wyraźnie zaznaczonych zmarszczek. Krem ujędrnia, liftinguje i uelastycznia skórę oraz rozjaśnia koloryt cery. Odżywcze ceramidy, poprzez odbudowę naturalnej bariery ochronnej, niwelują suchość skóry i zapewniają jej perfekcyjne nawilżenie. Filtr SPF 10 chroni cerę przed fotostarzeniem.
Cena ok. 21,60 zł, poj.: 50 ml

Krem przywracający gęstość skóry na noc

Wysoko skoncentrowany krem przywracający gęstość skóry, regenerujący komórki od wewnątrz i wygładzający głębokie zmarszczki. Polecany na noc po 50. roku życia do specjalnej pielęgnacji skóry w okresie menopauzy. Zawiera oligopeptydy i fitoestrogeny z kwiatu koniczyny, które stymulując odbudowę komórek, wzmacniają włókna podtrzymujące skórę i zwiększają jej gęstość. Dzięki nim zmniejsza się ilość, długość i głębokość nawet wyraźnie zaznaczonych zmarszczek. Krem regeneruje i uelastycznia zwiotczałą skórę oraz rozjaśnia koloryt cery. Odżywcze ceramidy, poprzez odbudowę naturalnej bariery ochronnej, niwelują suchość cery i zapewniają jej perfekcyjne nawilżenie.
Cena ok. 21,60 zł, poj.: 50 ml

Liftingujący krem pod oczy, na powieki i okolice ust

Wysoko skoncentrowany, nieperfumowany krem likwidujący cienie i opuchnięcia pod oczami, napinający zwiotczałą skórę i wygładzający głębokie zmarszczki. Polecany na dzień i na noc po 50. roku życia do specjalnej pielęgnacji skóry wokół oczu i ust w okresie menopauzy. Zawiera fitoestrogeny z kwiatu koniczyny, które stymulują odbudowę komórek i zwiększają gęstość skóry. Dzięki nim zmniejsza się ilość, długość i głębokość nawet wyraźnie zaznaczonych zmarszczek, w tym "kurzych łapek". Kompleks drożdżowy redukuje opuchliznę i cienie pod oczami. Witamina E przeciwdziała degradacji komórek skóry związanej z wiekiem i ze słońcem. Ponadto ceramidy, poprzez odbudowę naturalnej bariery ochronnej, zapewniają cerze perfekcyjne nawilżenie.
Cena ok. 21,60 zł, poj.: 30 ml

Ekspresowo liftingujące serum

Wysoko skoncentrowane serum ekspresowo napinające zwiotczałą skórę i wygładzające głębokie zmarszczki. Polecane na dzień i na noc po 50. roku życia do specjalnej pielęgnacji cery w okresie menopauzy. Zawiera fitoestrogeny z kwiatu koniczyny, które stymulując odbudowę komórek wypełniają skórę od wewnątrz i zwiększają jej gęstość. Dzięki nim zmniejsza się ilość, długość i głębokość nawet wyraźnie zaznaczonych zmarszczek. Odżywcze ceramidy, poprzez odbudowę naturalnej bariery lipidowej, niwelują suchość skóry i zapewniają jej perfekcyjne nawilżenie. Ponadto kompleks AlgaLIFT stymuluje produkcję kolagenu typu I, dzięki czemu ujędrnia oraz natychmiastowo lifting uje dojrzałą skórę.
Cena ok. 3,20 zł, poj.: 10 ml

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy