Reklama

Reklama

Iwostin Capillin na naczynka

Dwa nowe produkty w linii Iwostin Capillin: Koncentrat miejscowy Iwostin Capillin Forte oraz Ujędrniający krem na naczynka SPF 20 Iwostin Capillin Duo.


Preparaty są bogate w nowoczesne, synergistycznie działające składniki aktywne, dzięki którym wzmacniają naczynia i zmniejszają niekorzystne objawy skóry naczynkowej.

Koncentrat miejscowy Iwostin Capillin Forte

Specjalistyczny preparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Zawiera kompleks zmikronizowanej diosminy oraz hesperydyny w optymalnych stężeniach, skuteczny w redukcji trwałych zaczerwienień oraz przeciwdziałaniu ich utrwalania.

Cena: 26 zł (30 ml).

Ujędrniający krem na naczynka Spf 20 Iwostin Capillin Duo

Dzięki bogactwu 10 składników aktywnych wykazuje podwójne działanie: redukuje problemy skóry naczyniowej z jednoczesnym działaniem liftingującym.

Reklama

Opatentowany, otrzymany z wyciągu kory dębu lipopolimer Suberlift, odmładza i opóźnia starzenie skóry. Formuje specjalną mikrokrystaliczną sieć, która przyłączając się do powierzchni skóry, natychmiast ją napina i wygładza. Pierwsze rezultaty działania składnika widoczne są już po godzinie od aplikacji.

Filtr SPF 20 chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

Cena: 41 zł (40 ml).


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje