Reklama

Olimpea i Invictus Intense, Paco Rabanne

Radykalizm, swoboda, awangarda. Oto kody, które wciąż stanowią sedno mody i zapachów marki Paco Rabanne. Jego zapachy są monumentalne i wyrażają wolnego ducha. Intensywne i niekonwencjonalne, pozostawiają pole do działania wyobraźni.

Olympéa Intense

Doskonała aparycja. Flakon zapachu Olympéa stanowi nową odsłonę świętej kobiecości. Szklane koło, słoneczne, otoczone koroną metalu w odcieniu miedzianym. Klasyczne antyczne kody z akcentem ultranowoczesnego wdzięku. Geometria i symetria nadają przedmiotowi moc wyrazu. Łuki i proporcje określają jego zmysłowy charakter. Idealna forma.

W wersji Intense odcień bursztynu określa kolorystykę i dominuje nad wzorem. Żarzący się metal podkreśla pożądany, chwalebny laur zwycięstwa. Wypolerowana bursztynowa żywica tworzy piękną kopułę.

Kompozycja zawiera nuty piżma pozostające w harmonii z orientalną wanilią. Sugestywna i wyrazista manifestacja kobiecości.

Reklama

Olympéa ośmiela się wyrażać transparentną kwiatową świeżość i zmysłowość "słono-waniliowego" akordu, otulonego wonią kaszmirowego drewna. Kreatorami zapachu są: Loc Dong, Anne Flipo i Dominique Ropion.

W kompozycji Olympéa Intense Loc Dong zachował tę samą strukturę jak w pierwotnym zapachu, wynosząc zmysłowość na jeszcze wyższy poziom. Jeszcze intensywniejszy akord słono-waniliowy rozwija się w łagodnie ciepły i ambrowy, podkreślony aromatem drewna. Piękny kompleksowy zapach.

Olimpea Intense 30 ml - 255 zł; 50 ml - 359 zł; 80 ml - 465 zł.

Invictus Intense

Trofeum dla zwycięzcy (naturalna nagroda) w stylu Paco Rabanne. Przedmiot pożądania: masywny szklany puchar zwieńczony błyszczącym metalowym korkiem. Absolutnie nieskazitelny. Kontrast spotęgowany wrażeniem równowagi. Podstawa chłodna i niewzruszona, a korek wyrazisty dzięki  detalom: cyzelowanym godronowym ornamentom i architektonicznym uchwytom. Rzeźbiarskie wykończenie. W wersji Intense trofeum uzyskuje nową siłę wyrazu. Staje się ciemniejsze, a głęboka barwa obejmuje również sam zapach. Intensywność cechuje przejrzyste szkło pucharu, antracytowy korek i stalowoniebieski płyn zapachu.

Pobudzająca świeżość kontra nieokiełznana zmysłowość. Invictus wzbudza szok drzewno-świeżą nutą głowy, w której ścierają się ambrowe zapachy drzewne i morski akord "słonej skóry".
Kreatorami kompozycji Invictus Intense są: Juliette Karagueuzoglou, Anne Flipo i Dominique Ropion. Zapach ma seksowny drzewno-ambrowy charakter. Nie tracąc nic z charakterystycznego napięcia ani męskiej tożsamości (duet drewna i ambry szarej), kompozycja pozostawia w tle swoją dzikość i zanurza się w zmysłowości. W nucie głębi słodowy, słono-ambrowy akord podkreślają dynamiczne nuty drewna.

Sól - znak rozpoznawczy zapachu Invictus. Ambra określająca jego intensywnie zmysłowy charakter. Obie te nuty dodają kompozycji równowagi. Ponownie obie siły stają twarzą w twarz, po czym stapiają się w jedną. Magnetyczny duet. Na początku wyłaniają się składniki świeże i korzenne: zielone i aromatyczne liście laurowe oraz kwiaty pomarańczy, podkreślone pikantnym duetem pieprzu i kardamonu. Przenikliwa świeżość i zmysłowe doznanie. Dominujący słód. Miękki, otulający, słodki likier. Akord ambry szarej nadaje zapachowi łagodne, drzewne ciepło. W kontraście siła czarnej ambry wywołuje wrażenie morsko słonej skóry.

Zmysłowość: czarny pieprz, kwiat pomarańczy, liść laurowy

Intensywność: akord ambry szarej, kremowy akord whisky, słony akord czarnej ambry

Invictus Intense 50 ml - 299 zł; 100 ml - 395 zł.

 

Styl.pl/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy