Reklama

Reklama

Agnieszka Kotońska wygląda coraz lepiej

Nowe zdjęcia Agnieszki Kotońskiej z programu "Gogglebox" nie pozostawiają wątpliwości. Jest coraz piękniejsza. Czas zdecydowanie jest jej sprzymierzeńcem. Patrzcie, jak zmieniła się celebrytka!

Agnieszka Kotońska to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych bohaterek programu "Gogglebox". Kobieta szybko zdobyła sympatię fanów programu TTV, którzy pokochali ją za jej niebanalne poczucie humoru. 

Agnieszka Kotońska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 298 tysięcy osób. Celebrytka regularnie publikuje tam nowe posty. 

Po zdjęciach, które wrzuca, widać, że czas zdecydowanie jest jej sprzymierzeńcem. Gwiazda "Goggleboxa" na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę. Agnieszka Kotońska zmienia się niczym kameleon i to na lepsze! 

Zaczęła prowadzić zdrowszy tryb życia, dzięki czemu znacznie schudła. Zmieniła też makijaż i fryzurę, więc teraz wygląda dużo bardziej naturalnie. W subtelniejszym wydaniu jest jej o wiele lepiej, co zauważają też fani celebrytki.

Reklama

"Czas mija a dla Pani się chyba zatrzymał. Ba! Nawet cofnął... jak nastolatka" - stwierdziła w komentarzu pod nowym zdjęciem Agnieszki Kotońskiej jedna z jej fanek. 

"Idealny kolor, dopasowana fryzura potrafi odjąć lat. Jest pani na to żywym dowodem" - dodała inna użytkowniczka. 

A jak Agnieszka Kotońska wyglądała kiedyś? 

Prawda, że upływ czasu jej służy? 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kotońska | gwiazdy | program telewizyjny | figura

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy