Reklama

Reklama

Aleksandra Popławska wita nowy rok zmysłowymi zdjęciami

Aleksandra Popławska udostępniła ostatnio na Instagramie serię zdjęć z sylwestrowej nocy. Aktorka świetnie się bawiła, ale fani zwrócili uwagę na to, jak pozowała.

Aleksandra Popławska od kilku lat jest jedną z najchętniej obsadzanych przez reżyserów i producentów aktorką. Kobieta przez długi czas pozostawała w cieniu, nie rozwijała się zawodowo i unikała odważnych ról. Jak sama przyznaje, powodem była jej nieśmiałość.

Dzisiaj aż trudno uwierzyć, że Agnieszka mogła kiedykolwiek czuć się niepewnie w swoim ciele. Aktorka często pozwala się fotografować w śmiałych pozach, a na ściankach i branżowych wydarzeniach podkreśla kobiece kształty świetnie dobranymi stylizacjami.

Reklama

Popławska jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli z obserwatorami swoją codziennością i prezentuje im kulisy pracy na planie serialu, czy filmu. Ostatnio pokazała fanom, jak spędziła sylwestrową noc. Wrzuciła kilka fotek, na których pozuje w cekinowej czarnej sukience i futerku, a w rękach trzyma dwa szampany.

Użytkownicy Instagrama zwrócili uwagę na zgrabne nogi aktorki:

"Ach, te nogi! Do siego!", "Ogień Ola!", "Co za kobieta. Wszystkiego najlepszego w nowym roku!" - pisali w komentarzach.

Zobaczcie koniecznie sylwestrowe fotki Aleksandry Popławskiej!


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Popławska | Wataha (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy