Reklama

Reklama

Aleksandra Żebrowska już tak nie wygląda

Aleksandra Żebrowska kolejny raz pokazała, że ma dystans do siebie. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widać, że priorytetem nie jest nienaganny look. Czy właśnie nie tak wygląda codzienność większości młodych mam? Mając trzech synów: Franciszka, Henryka i Feliksa z pewnością jest co robić i żona Michała Żebrowskiego tego nie ukrywa. Czy za to kochają ja fani?

Szary T-shirt, opaska na włosach, niedbale upięta fryzura... Taki wizerunek buduje w mediach społecznościowych Aleksandra Żebrowska. Prawdziwe życie... 

Koniec z pozami, scenografią do bajkowych zdjęć i kadrami, które przekłamują rzeczywistość. Filtry? Po co? Żona Michała Żebrowskiego ma dość udawania. Wydumane pozy nie są dla niej. 

Będąc mamą trzech synów wie, że każda minuta jest cenna. Logistyka jest konieczna, kiedy chce się połączyć obowiązki rodzicielskie z pracą na własny rachunek.Wizerunek ze ścianki już dawno odszedł w zapomnienie, ale jesteśmy przekonani, że i na tym polu pani Aleksandra niejednokrotnie nas zaskoczy. 

Fantastyczne jest to, że na Instagramie celebrytki nie ma lukrowanych zdjęć. Jeżeli Aleksandra Żebrowska wpada do sklepu po bułki, a wychodzi z produktami spożywczymi na śniadanie, obiad i kolację to trudno się nie zgodzić z faktem, że tak to wygląda w większość polskich domów. 

Reklama

Czy konto w mediach społecznościowych prowadzone w oparciu o szczerość przemawia do was? 

W tym trendzie uczestniczy wiele celebrytek z całego świata, które pokazują fanom, że nie są chodzącymi ideałami. Co sądzicie na ten temat?*** To może cię zainteresować ***

Meghan urodziła. Co oznacza imię dziewczynki?

Małgorzata Rozenek-Majdan uważa, że bezpłodność powinna być leczona przy finansowym wsparciu państwa. In vitro dla każdego!

Barbara Kurdej-Szatan w nowej odsłonie. Co uchwycił fotograf? Takiego zdjęcia jeszcze nie miała

Magdalena Pieczonka pozuje bez bielizny. Odważne zdjęcia

Paulina Sykut-Jeżyna coraz szczuplejsza. Nad Bałtykiem odsłoniła ciało!

Magdalena Mołek objada się. Dziennikarka nie dba o linię? O co chodzi

Wiktoria Gąsiewska odsłania zgrabne nogi. Co za ciało!

Magda Karwacka w samym ręczniku! Uczestniczka "Top Model" pokazała odważne zdjęcie

Niedźwiedź na ulicach Zakopanego! 

Katarzyna Zielińska odsłoniła brzuch! 

Białe plamy na skórze po opalaniu. Dlaczego powstają? 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy