Reklama

Reklama

Aleksandra Żebrowska pokazała ciało po ciąży. Podzieliła się ważnym przesłaniem!

Aleksandra Żebrowska zdradziła, że nie ma zamiaru "prześcigać się" z innymi w sposobach na zrzucenie zbędnych kilogramów po ciąży. Żona Michała Żebrowskiego podzieliła się zdjęciem swojego brzucha, pod którym napisała o presji odzyskania szczupłej sylwetki.

Aleksandra i Michał Żebrowska mają trzech synów. Na początku sierpnia tego roku zostali rodzicami małego Feliksa, który jest młodszym bratem Franciszka i Henryka. 

Aktor i jego ukochana tworzą zgodne małżeństwo. Oboje chronią swoją prywatność, ale nie stronią od mediów społecznościowych, gdzie oboje pozostają w kontakcie ze swoimi fanami. 

Niedawno Aleksandra Żebrowska postanowiła zaskoczyć swoich instagramowych obserwatorów, dodając zdjęcie przedstawiające prawdę o tym, jak wygląda jej brzuch po ciąży. 

Ukochana popularnego aktora napisała też, co sądzi na temat presji wywieranej na kobietach, które urodziły dziecko. Jej zdaniem powinno się akceptować swoje drobne mankamenty, a nie "prześcigać się" z innymi kobietami w sposobach na jak najszybsze zrzucenie zbędnych kilogramów. 

Reklama

"Jedno z moich ulubionych pytań: „Kiedy zamierza Pani odzyskać ciało po ciąży?” Nie straciłam ciała, przeciwnie - sporo go ostatnio zyskałam. Doceniajmy siłę kobiet w tym wyjątkowym czasie, wspierajmy się nawzajem w akceptowaniu rozstępów czy nadmiaru wagi - zamiast prześcigania się w sposobach na zrzucenie „brzuszka” kilka tygodni po porodzie. Bo z tego brzuszka po 9 miesiącach wyszedł człowiek"- napisała pod opublikowanym przez siebie zdjęciem Aleksandra Żebrowska. 

Fani nie kryli zachwytu słowami żony popularnego aktora. Pod fotografią niemal natychmiast zaczęły pojawiać się komplementy pod adresem Aleksandry Żebrowskiej, w których użytkownicy dziękowali jej za to, co napisała.

Łukasz Jemioł również pozostawił swój komentarz. Stylista napisał, że Ola "inspiruje i pokazuje prawdę, a zarazem niezwykłe piękno". 

A wy co sądzicie o wpisie Aleksandry Żebrowskiej? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żebrowska | gwiazdy | ciąża | Michał Żebrowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy