Reklama

Amelia Windsor: Najseksowniejsza członkini brytyjskiej rodziny królewskiej

Kim jest najseksowniejsza członkini brytyjskiej rodziny królewskiej? Dlaczego można prędzej zobaczyć ją na wybiegach modowych niż na oficjalnych wystąpieniach w pałacu Buckingham? Oto Amelia Windsor.

Praprawnuczka króla Jerzego V początkowo nosiła tytuł "tylko" lady Windsor, gdyż ojciec utracił prawa do dziedziczenia tronu. Wszystko przez miłość - Jerzy Windsor, hrabia Andrews poślubił katoliczkę - Sylvanę, hrabinę Andrews, i tym sposobem zamknął sobie drogę do sukcesji (chodziło o wiarę jaką praktykowała małżonka).

Sześć lat temu prawo zostało zmienione - Jerzy mógłby ubiegać się o tron, a Amelia została wpisana na listę, na której znajdują się inni członkowie w drodze do tronu (jest poza pierwszą trzydziestką). Młodej kobiety nie interesują jednak dziedziczone tytuły - woli te, które sama zdobywa, a z powodzeniem można nazwać ją królową stylu.   

Reklama

Od 2016 roku bierze udział w pokazach mody m.in. Dolce & Gabbana i właśnie w modelingu czuje się jak ryba w wodzie. Współpracuje z Storm Model Management i Penelope Chilver, zaprezentowała też swoje zdolności artystyczne, projektując biżuterię.

Pochodzenie Amelii na pewno nie przeszkadza jej w karierze, ale nie można sukcesów Brytyjki zrzucić na karb więzów krwi. Nie musi uczestniczyć w oficjalnych wystąpieniach rodziny królewskiej, ale czasami zaszczyci dwór swoją obecnością i kiedy to się zdarza, aparaty fotoreporterów skierowane są chętnie w jej stronę.

Jeszcze będąc na studiach została obwołana ikoną stylu - dba o swój image, nieważne, czy idzie na zajęcia, czy jest na stoku narciarskim. Przeglądając jej zdjęcia z czasów studenckich, nikt nie przypuszczałby, że jest kimś z rodziny królewskiej. Widać śliczną młodą dziewczynę, która zachowuje się jak większość jej rówieśników.

Kocha psy i lubi je fotografować, gotuje ze znajomymi i odwiedza muzea. Przed pandemią Amelia dużo podróżowała między Nowym Jorkiem, Kostaryką, Marokiem, Toskanią a Paryżem, co wiązało się z jej pracą. Można było ją zobaczyć jeśli nie na wybiegu, to w pierwszych rzędach na pokazach topowych marek, takich jak Dior, Armani czy Tommy Hilfiger.

Amelia nie boi się eksperymentów - na jednej z modowych sesji przykryła swoje blond włosy czarną peruką i do delikatnego dwuczęściowego kompletu założyła nieco toporne buty. Windsor bawi się ubiorem i uchodzi za ikonę stylu.

Chętnie też korzysta z mediów społecznościowych, dzieląc się swoimi stylizacjami. Na zdjęciach, które publikuje w sieci, widać, że ma do siebie duży dystans. Czasami wygląda jak modelka, ale częściej jak dziewczyna z sąsiedztwa. Nic dziwnego, że ma fanów na całym świecie.      

Czytaj więcej:

Paulina Sykut-Jeżyna komentuje plotki o ciąży 

Monika Chwajoł chwali się monumentalną suknią 

Anna Lewandowska pokazała stylizację z urodzin. Fanki już ją w niej widziały!

Zobacz także:

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama