Reklama

Reklama

Anna Lewandowska wraca do formy

Anna Lewandowska opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie. Dopiero co została mamą, więc obowiązków na pewno jej nie brakuje. Jednak popularna trenerka jest pracowita i zdeterminowana, bo już teraz wygląda po prostu obłędnie. Zobaczcie sami!

Anna Lewandowska niecałe dwa miesiące temu urodziła drugą córkę, a już zaczęła intensywne ćwiczenia. Żona popularnego napastnika nie poddaje się. 

Udaje jej się pogodzić role: matki, żony i trenerki. Jest bardzo zdeterminowana, aby osiągnąć sukces. Nic dziwnego, że na efekty w jej przypadku nie trzeba długo czekać. 

Niedawno ukochana Roberta Lewandowskiego opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z ogrodu swojej mamy, który przypomina jej o dzieciństwie. 

Miłośniczka zdrowego stylu życia zdradziła, że "Ania z Zielonego Wzgórza" była powieścią, która kojarzy jej się z tamtym czasem. 

Reklama

Nie sposób nie zauważyć, że Anna Lewandowska w letniej sukience prezentowała się po prostu obłędnie. Wyglądała bardzo dziewczęco. 

Zauważyli to jej fani, którzy w komentarzach pod zdjęciem nie szczędzili jej komplementów. Popularna trenerka do zdjęcia nie założyła butów. 

Zobaczcie tylko to zdjęcie! 

"Kocham to, co robię, uwielbiam poświęcać się swojej pasji" - napisała Anna Lewandowska w opisie pod opublikowaną przez siebie fotografią. 

Trenerka wyznała, że bardzo brakowało jej treningów. Przyznała również, że jest z siebie bardzo dumna, bo ma sporo obowiązków, ale udaje jej się je ze sobą pogodzić. Cieszy się, że może być blisko z fanami, którzy zawsze są dla niej ogromną  motywacją. 

Trzeba przyznać, że Anna Lewandowska już prezentuje się fantastycznie! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | gwiazdy | figura | ciąża

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy