Reklama

Reklama

Anna Powierza cieszy się każdą chwilą z córką

Aktorka często jest w rozjazdach, dlatego chwile spędzone z córką stara się wykorzystywać najlepiej jak potrafi. Gdzie można je spotkać?

Anna Powierza od lat jest ulubienicą publiczności. Rola w serialu "Klan" przełożyła się na sympatię widzów. Pani Anna pracuje także poza Warszawą. Przedstawienia teatralne z jej udziałem cieszą się ogromną popularnością. Dlatego aktorka wolne chwile poświęca córce. Co robią? Aktywny wypoczynek mama z córką stawiają na pierwszym miejscu.

W czepku i okularach aktorkę trudno rozpoznać. Pływanie to sport, któremu pani Anna zawdzięcza nienaganną figurę. Od najmłodszych lat zdrowe nawyki zaszczepia też córce. Kto wie, może w przyszłości pływanie okaże się jej pasją? Tymczasem aktorka pod zdjęciem napisała, co daje jej sport
"Uwaga, mega uderzenie endorfin!!! Świat jest przepiękny i leży u naszych stóp! Można wszystko! Ograniczenia są jedynie w naszej głowie! Love You!!!" - napisała Powierza. Ten optymistyczny akcent spodobał się fanom aktorki, którzy zapowiedzieli, że też pójdą na basen. A wy jakie macie plany?

Reklama

Zobacz także: 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy