Reklama

Arnold Schwarzenegger używa Photoshopa

Arnold Schwarzenegger po raz kolejny udowodnił, że jest wszechstronnie uzdolniony. Z okazji zakończenia studiów syna, przerobił jego zdjęcie w Photoshopie. Efekt jest powalający!

Arnold Schwarzenegger jest jednym z najpopularniejszych aktorów Hollywood. Pochodzi z małej australijskiej wioski, jednak dzięki pasji i determinacji udało mu się osiągnąć sukces. 

Jako nastolatek zaczął trenować kulturystykę. Szybko okazało się, że ma do tego talent. Udało mu się nawet zdobyć tytuł Mr. Universe. 

Na ekranie zadebiutował, wcielając się w główną postać w filmie "Herkules w Nowym Jorku". Później jego kariera aktorska nabrała rozmachu. Do popularności Arnolda Schwarzeneggera przyczyniła się też rola w słynnym filmie "Conan Barbarzyńca".

Reklama

Gwiazdor skupia się jednak nie tylko na karierze. Życie rodzinne również jest dla niego ważne. Arnold Schwarzenegger jest ojcem kilkorga dzieci, z których jest bardzo dumny. 

Niedawno jego 22-letni syn Christopher ukończył Uniwersytet w Michigan. Dumny ojciec postanowił pogratulować mu na Instagramie. Okazał się przy tym niezwykle kreatywny.

Zobaczcie, co zrobił! 

Arnold Schwarzenegger przerobił zdjęcie syna w Photoshopie, ponieważ z powodu panującej na świecie pandemii koronawirusa, jego graduacja nie należała do wymarzonych. 

Aktor pokazał synowi, że jest z niego dumny i go wspiera. Zdradził, że to nie tylko z powodu ukończenia nauki, tak bardzo go podziwia. W opisie wyraził swoją miłość i uznanie dla sukcesów Christophera. 

"To twoje współczucie, twoja ciężka praca, twoja wizja, twoje krytyczne myślenie i twoja bezinteresowność, która sprawia, że wybucham dumą" - stwierdził Arnold Schwarzenegger. 

Drugi syn aktora również postanowił pogratulować bratu. Przy okazji wyraził podziw wobec umiejętności pracy w Photoshopie, jakie nabył jego ojciec. 

"Jestem pod wrażeniem twoich umiejętności Photoshopa" - napisał w komentarzu Patrick. 

Fani Arnolda Schwarzeneggera zauważyli też, jak bardzo Christopher wizualnie przypomina swojego znanego ojca. 

A wy, dostrzegacie podobieństwo?

Zobacz także:

***

#POMAGAMINTERIA

Na Farmie Życia w Więckowicach mieszka 10 osób z autyzmem. Żadna z nich nie jest samodzielna, wymagają wsparcia w codziennych czynnościach życiowych.

Jeśli Farma nie przetrwa, alternatywą dla jej mieszkańców pozostaje szpital psychiatryczny, koniec czułej opieki, przywiązani pasami do łóżka stracą poczucie bezpieczeństwa, stracą swój dom. Możesz im pomóc! Sprawdź szczegóły >>

W ramach akcji naszego portalu #POMAGAMINTERIA łączymy tych, którzy potrzebują pomocy z tymi, którzy mogą jej udzielić. Znasz inicjatywę, która potrzebuje wsparcia? Masz możliwość pomagać, a nie wiesz komu? Wejdź na pomagam.interia.pl i wprawiaj z nami dobro w ruch!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy