Reklama

Reklama

Beyoncé pokazała córki w reklamie. Oto jak dziś wyglądają Blue Ivy i Rumi!

Beyoncé słynie z tego, że bardzo chroni przed mediami swoje córki. Gwiazda muzyki pop zdecydowała się jednak pokazać je w ostatniej reklamie swojej marki. Oto jak dziś wyglądają 9-letnia Blue Ivy i 3,5-letnia Rumi!

Beyoncé Knowles jest jedną z największych gwiazd współczesnej muzyki. Diva razem ze swoim mężem, raperem Jayem-Z, ma trójkę dzieci - 9-letnią córkę Blu Ivy oraz 3,5-letnie bliźniaki Rumi i Sira. 

Gwiazda zdecydowała się chronić swoje dzieci przed mediami i mocno strzec prywatności swoich dzieci. Tym razem jednak zdecydowała się pokazać swoje córki światu. Wszystko z powodu reklamy.

Beyoncé wystąpiła w reklamie ze swoimi córkami

Beyoncé wzięła udział w najnowszej kampanii swojej marki razem ze swoimi córkami, Blue Ivy i Rumi. Wszystkie trzy są ubrane w charakterystyczne biało-czarne stroje w pepitkę.

Jak dziś wyglądają córki Beyoncé i Jaya Z? Przede wszystkim są do siebie naprawdę bardzo podobne! Córki przypominają również matkę - widać to mocno szczególnie w ich rysach twarzy.

Zauważają to także internauci. Matka z córkami zbierają liczne komplementy i zachwyty! Sami zobaczcie!

Reklama

Kim są dzieci Beyoncé i Jaya Z?

Najstarsza córka Beyoncé i Jaya Z, Blu Ivy Carter, urodziła się 7 stycznia 2012 r. Jako dziecko dwójki gwiazd tak wielkiego formatu była "skazana" na sukces - błyskawicznie stała się jednym z najbardziej znanych dzieci w show-biznesie i to jeszcze przed swoimi narodzinami. Beyoncé i Jay-Z oficjalnie potwierdzili, że spodziewają się pierwszego dziecka 28 sierpnia 2011 roku, a płeć zdradziła w jednym z wywiadów Kelly Rowland. 

1 lutego 2017 roku Beyoncé i Jay Z oznajmili, że znowu spodziewają się potomstwa - tym razem bliźniaków. Córka Rumi i syn Sir przyszli na świat 13 czerwca.

Przeczytaj też:

Chloe Ferry wywołała burzę! Wszystko przez ten szczegół

Agnieszka Woźniak-Starak eksponuje zgrabne ciało! W tle błękitna woda

Ciężarna Joanna Opozda ma problemy zdrowotne! Niepokojące wieści z domu Królikowskich!

* * *

Zobacz więcej:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beyonce Knowles

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy