Reklama

Reklama

Burza w komentarzach pod zdjęciem Klaudii Halejcio

Klaudia Halecio, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, wrzuciła do sieci kolejne zdjęcie. Tym razem zapozowała na tle basenu. Gwiazda wyeksponowała ciążowy brzuszek, pisząc o sobie że: "Hipopotam szykuje się do wejścia do wody". Miało być zabawnie, ale nie wszystkim spodobał się ten opis.

Klaudia Halejcio niedawno oznajmiła fanom w mediach społecznościowych, że spodziewa się dziecka. Piękna aktorka nie kryje radości, którą daje jej fakt, że nosi pod sercem maleństwo i chętnie eksponuje swój brzuch na zdjęciach, które regularnie publikuje na swoim instagramowym profilu. 

Niedawno gwiazda znów podzieliła się uroczą fotką. Tym razem Klaudia Halejcio zapozowała na tle basenu i o ile sama fotografia spodobała się jej followersom, o tyle podpis, jaki się pod nią znalazł, już niekoniecznie. 

"Hipopotam szykuje się do wejścia do wody" - napisała o sobie humorystycznie Klaudia Halejcio. 

Reklama

Artystka jest znana z tego, że ma niebanalne poczucie humoru i podchodzi do siebie z dystansem, ale nie wszyscy odebrali to w taki sposób. 

W komentarzach nie zabrakło komplementów, ale również pojawiły się słowa krytyki. 

Co pisali fani pod zdjęciem Klaudii Halecio?  

"Nigdy nie widziałam tak ładnego hipopotama" - stwierdziła Paulina Krupińska, zachwycając się wyglądem koleżanki show-biznesu, ale nie wszyscy byli zgodni co do tego, że ten opis jest na miejscu. 

Jedna z użytkowniczek serwisu zauważyła, że słowa Klaudii Halejcio mogą sprawić niektórym kobietom przykrość. 

"Uwielbiam Cię, ale pisząc o sobie hipopotam możesz sprawić ze Twoje obserwatorki które nie są tak szczupłe będąc w ciąży mogą się poczuć źle" - stwierdziła, nie chcąc urazić artystki. 

"Podobnie to widzę" - zgodziła się inna z fanek gwiazdy. 

Niezależnie od wszystkiego, nie sposób jest nie zauważyć, że Klaudia Halejcio na tym zdjęciu wygląda naprawdę kwitnąco. 

Ciąża jej służy! 

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio | gwiazdy | ciąża

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy