Reklama

Reklama

Córka Joanny Koroniewskiej-Dowbor zachorowała drugiego dnia szkoły. "Idziemy na rekord"

Joanna Koroniewska-Dowbor jest mamą dwóch dziewczynek. Rozpoczęcie roku szkolnego było więc dla niej ważnym dniem. Aktorka za pośrednictwem Instagrama zdradziła, że jej córka już drugiego dnia szkoły musiała zostać w domu z powodu choroby.

Córka Joanny Koroniewskiej-Dowbor zachorowała drugiego dnia szkoły

Joanna Koroniewska-Dowbor na Instagramie dzieli się z fanami tym, co aktualnie dzieje się w jej życiu. Tak też było i tym razem. Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych wyznała, że jej młodsza córka już 2 września nie poszła do przedszkola.

Aktorka na swoim instagramowym profilu opublikowała zdjęcie z nebulizatorem i wyznała, że to najlepszy przyjaciel każdej mamy. 

Joanna Koroniewska-Dowbor jest mamą Janiny oraz Heleny. Najstarsza córka chodzi do szkoły podstawowej, natomiast młodsza do przedszkola. 

Aktorka w opublikowanym poście opowiedziała, że zdawała sobie sprawę z tego, że przedszkolaki w roku szkolnym mało dni spędzają w przedszkolu, ale nie spodziewała się, że pierwszy dzień w domu nadejdzie tak szybko. 

Joanna Koroniewska-Dowbor wyznała, co robi po wyjściu dzieci do szkoły

Reklama

Joanna Koroniewska-Dowbor 1 września w mediach społecznościowych opublikowała zabawne nagranie. Aktorka w żartobliwy sposób chciała pokazać, jak spędza czas, gdy jej dzieci są w szkole. 

Na nagraniu widać, jak Joanna Koroniewska-Dowbor ze łzami w oczach żegna córki w drzwiach, a następnie zaczyna cieszyć się wolnym czasem. Aktorka od razu po wyjściu dziewczynek decyduje, że dzień spędzi przed telewizorem z lampką wina. 

Czytaj więcej: 

Naomi Campbell wybrała karierę zamiast miłości. Żałuje?

Anna Mucha namawia do segregacji odpadów, eksponując biust

Małgorzta Rozenek podróżuje z psem. „Jest stworzona do życia w luksusie”

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy