Reklama

Reklama

Dominika Gwit pokazała nową stylizację. Ale klasa!

Dominika Gwit jest znaną aktorką filmową i teatralną. Jest bardzo lubiana wśród fanów nie tylko za swoje role, ale także za dystans do samej siebie, naturalność i autentyczność. Ostatnio Dominika Gwit zaskoczyła swoich obserwatorów nową, bardzo elegancką stylizacją. Wspomniała też, że ma ochotę na zmianę stylu!

Dominika Gwit jest znaną polską aktorką teatralną i filmową. Media ekscytują się jej przygodami ze zrzucaniem wagi - 33-latka już lata temu przeszła spektakularną metamorfozę i zrzuciła aż 50 kilogramów. Historię swoich zmagań z wagą opisała m. in. w swojej książce. 

Po pewnym czasie celebrytka zaczęła mierzyć się z efektem jo-jo i wróciła do dawnej wagi, jednak całkiem zmieniła swoje podejście do wyglądu i odchudzania. Deklarowała, że jest szczęśliwa taka, jaka jest, a jej poczucie wartości nie zależy od liczby na wadze.

Dominika Gwit rozkwita! Piękna stylizacja

Dominika Gwit od tamtej pory stała się propagatorką zdrowego podejścia do swojego wyglądu. Inspiruje swoich fanów i zaraża ich pozytywną energią, optymizmem i uśmiechem. Angażuje się w kolejne projekty zawodowe i realizuje się jako aktorka, ponadto jest szczęśliwą, spełnioną żoną.

Po jej zdjęciach, którymi dzieli się na Instagramie widać, że kobieta kwitnie, niezależnie od tego, w co jest ubrana i na jaki look postawiła. Ostatnio jednak opublikowała swoje zdjęcie w wyjątkowo eleganckiej stylizacji - zdecydowała się na piękną, granatową kreację ze srebrną biżuterią i dopieszczonym, starannym makijażem.

Reklama

- wyznała swoim obserwatorom.

W poruszających słowach opisała też miłość do siebie:

Dominika Gwit apeluje o miłość do samych siebie

Dominika Gwit zakończyła swój wpis poruszającym apelem do obserwatorów:

Internauci byli zachwyceni jej słowami. Komplementowali jej urodę i podejście do samej siebie oraz dziękowali za inspirację.

Przeczytaj też:

Magdalena Boczarska pozuje nago. Ma ważny przekaz

Halina Mlynkova pokazała nowe zdjęcie syna. "Kilka kilogramów niebywałego szczęścia!"

Beckham znowu całuje córkę w usta! Fani oburzeni! "To obrzydliwe"

* * *

Zobacz więcej:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy