Reklama

Dorota Rabczewska-Stępień na gorącej fotce w bikini

Dorota Rabczewska-Stępień wie, jak podnieść temperaturę na swoim instagramowym profilu. Regularnie dzieli się z fanami swoimi zdjęciami. Niedawno dodała fotografię, do której zapozowała w skąpym bikini. Jej followersi nie kryli zachwytu w komentarzach!

Dorota Rabczewska-Stępień to artystka kompletna. Nie brakuje jej talentu ani urody. W dodatku wciąż stawia sobie nowe wyzwania. Świetnie śpiewa, ale ostatnio postanowiła spróbować swoich sił w branży filmowej. 

Pracuje teraz nad produkcją filmu "Dziewczyny z Dubaju", ale kto wie, czym zajmie się w przyszłości. Jest wszechstronnie uzdolniona, więc na pewno niedługo po zakończeniu tego wyzwania, znów nas czymś zaskoczy. 

Doda zawsze była piękną kobietą, ale jakiś czas temu zdradziła, że osiągnęła życiową formę. Od tego czasu jeszcze chętniej publikuje na swoim instagramowym profilu zdjęcia w skąpych strojach. Niedawno pochwaliła się fotką w skąpym bikini. 

Reklama

Jej fani nie kryli zachwytu w komentarzach. Nic dziwnego, spójrzcie tylko! 

"Gorętsza niż Wenus", "Najpiękniejsza Polka" - komplementowali ją użytkownicy Instagrama. Trzeba przyznać, że 36-letnia Doda z roku na rok wygląda coraz lepiej. Czas najwyraźniej jest jej sprzymierzeńcem, bo w połyskującym bikini prezentuje się idealnie. Takiej figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka. 

Smukła talia artystki naprawdę robi wrażenie! 
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | bikini | gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy