Reklama

Reklama

Emily Ratajkowski w ciążowej sesji

29-letnia modelka Emily Ratajkowski wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Choć do porodu zostało jeszcze kilka miesięcy, gwiazda już chętnie bierze udział w ciążowych sesjach. Ostatnio efektami jednej z nich pochwaliła się na Instagramie.

Emily Ratajkowski to 29-letnia modelka amerykańska modelka i aktorka polskiego pochodzenia. W wieku 14 lat podpisała kontrakt z agencją modelek Ford Models. Występowała głównie w kampaniach firm odzieżowych, a popularność przyniósł jej udział w sesjach zdjęciowych dla kolorowych magazynów oraz mniejsze i większe role w popularnych filmach.

Teraz jednak głowę Emily bardziej niż kariera, zaprząta życie prywatne. Modelka i jej mąż, Sebastian Bear McClard, spodziewają się pierwszego dziecka. Gwiazda, w oczekiwaniu na rozwiązanie, chętnie bierze udział w ciążowych sesjach. Jakich czas temu pokazała się na okładce amerykańskiego "Vogue’a".

Reklama

Nowe zdjęcia regularnie pojawiają się też na jej Instagramie. Są to fotografie o najróżniejszym charakterze: od modowych ujęć po intymne zdjęcia topless i artystyczne akty. Dla Emily, jak sama przyznaje, jest to sposób na poznawanie i oswojenie zmian, które dokonują się w jej ciele.

"Jestem zbyt pokorna, by mówić, że mam kontrolę nad swoim ciałem. Jeśli chodzi o ciążę, jestem całkowicie bezradna. Nie wiem, jak będzie wyglądało moje ciało, ani kim będzie moje dziecko. Czuję jednak zaskakujący spokój. Sporo się uczę od osoby, która rośnie w moim ciele" - napisała na Instagramie, cytując fragment wywiadu, którego udzieliła magazynowi "Vogue".

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy