Reklama

Eva Halina Rich i Krzysztof Ibisz. Co ich łączy?

Eva Halina Rich w programie "Demakijaż Hollywood" opowie Krzysztofowi Ibiszowi o tym, jak potoczyła się jej kariera i jak trafiła z bloku na Ochocie na wzgórza Sherman Oaks w Los Angeles.

Eva była świetnie zapowiadającą się gimnastyczką, zdobywała laury na międzynarodowych zawodach i gdyby nie kontuzja kolana to pojechałaby na Igrzyska Olimpijskie jako członek polskiej kadry narodowej. Los napisał dla niej inny scenariusz - jako 18-latka została Miss Foto i to był moment kiedy drzwi do wielkiego świata stanęły otworem.

Jak do tego wszystkiego doszło Eva opowie w programie "Demakijaż Hollywood" w poniedziałek, 7 listopada o 22:00 w Polsat Café. Zanim trafiła do Stanów, mieszkała w Warszawie. Kiedy miała 4 lata zginął jej ojciec - został porażony piorunem.

Reklama

- Moje życie emocjonalne zmieniło się bardzo bo ja byłam córeczką tatusia i wtedy straciłam jego i jego miłość . Po raz pierwszy wyjechała za granicę na zawody gimnastyczne i dopiero wtedy zobaczyła, że świat wygląda inaczej niż w Polsce na początku lat 80-tych. Po zdobyciu tytułu Miss Foto robiła wszystko, aby stać się częścią tego kolorowego świata za granicą.

- Za wynagrodzenie za pracę modelki w Polsce nie można było się utrzymać. A poza tym ja zawsze marzyłam o byciu na okładkach na całym świecie. Jak ja coś robię to na 100 proc..

Jako modelka pracowała w Norwegii, Niemczech i we Francji. Ale dopiero w Los Angeles poczuła się jak w domu, i jej kariera nabrała zawrotnego tempa.  Jak to się stało, że była jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek? Jak trafiła do reklamy kręconej u boku Harrisona Forda? Eva opowie w programie. Była cztery razy zaręczona. Jak poznała  Chris’a Rich’a  -  dziś jej męża - to nic nie zapowiadało tego, że staną na ślubnym kobiercu.

- Moja agentka zorganizowała imprezę, na której  jeden z mężczyzn zabiegał o moje względy, był okropnie męczący i mnie denerwował. Kiedy więc Chris wiedząc, że jestem Polką, zaczął mnie wypytywać o Polskę to ja sobie pomyślałam Jezu następny się przyczepił i byłam dla niego naprawdę bardzo ostra. Później się dowiedziałam, że po tym wszystkim Chris rozmawiał z moją agentką i powiedział, że jestem piękną kobietą ale zimną jak lód i nie chce mnie więcej widzieć. 

Najwidoczniej byli sobie pisani bo dziś tworzą szczęśliwą rodzinę. Jak do tego doszło, mimo że Eva dosłownie przed nim uciekała, a on mimo to nie dał za wygraną? Całą historię usłyszymy w programie. Eva opowie również jak kupiła swój dom w którym mieszka do dziś z rodziną, o malarstwie, które jest jej wielką pasją. Dowiemy się także co ceni w mężczyznach i jak dba o to, by polskie zwyczaje były obecne w życiu jej rodziny.  "Demakijaż Hollywood" już w poniedziałek.Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy