Reklama

Reklama

Francois Hollande i jego wybranka serca już się nie kryją

"Wreszcie miłość w biały dzień!"- tak francuskie media komentują fakt, że po pięciu latach utajnionego romansu były prezydent Francois Hollande i znana paryska aktorka Julie Gayet przestali się ukrywać. Kupili nawet wspólnie dom na wsi.

Francois Hollande i Julie Gayet zaczęli wszędzie pokazywać się publicznie razem. Obserwatorzy zauważają, że sławną parę widać często po wieczorach autorskich w różnych miastach, gdzie były prezydent prezentuje swoja książkę "Lekcje władzy", która bije rekordy sprzedaży w księgarniach.

Były szef państwa ostro krytykuje w "Lekcjach władzy" swego następcę Emmanuela Macrona.

Sam Hollande nie wyklucza, że znowu wystartuje w wyborach prezydenckich. Daje jednocześnie do zrozumienia, że jeżeli tym razem wygra, to Julie Gayet stanie się oficjalnie Pierwsza Dama Francji. Niektórzy komentatorzy ironizują, że stanie się ona raczej "Pierwszą Kochanką Francji", bo mimo wszystko Hollande i Gayet nie mają zamiaru się pobrać.

Reklama

Francis Hollande był przez 30 lat związany z Ségolène Royal, z którą ma czworo dzieci. Para rozstała się w 2007 roku, ale wszystko wskazuje na to, że polityk już rok wcześniej zaczął spotykać się z dziennikarką polityczną Valérie Trierweiler. Ten związek również nie przetrwał próby czasu. Prawdopodobnie dlatego, że jeszcze w trakcie jego trwania rozeszły się plotki o romansie z Julie Gayet. Francis Hollande bronił prywatności jak lew, zapowiedział nawet wszczęcie kroków prawnych przeciwko tabloidom, nic takiego jednak nie nastąpiło. Polityk nie zaprzeczył też istnieniu romansu, a związek z Trierweiler rozpadł się kilkanaście dni później.

Francois Hollande i Julie Gayet już się nie ukrywają, ale znając zwyczaje swojego wybranka, raczej nie powinna ona spać spokojnie. Niewykluczone, że Francois Hollande ma już na oku kolejną miłość.


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy