Reklama

Reklama

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias na salonach

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias pozowali na ściance w czułych objęciach. Mężczyźni założyli oryginalne i kolorowe stylizacje, które przykuły wzrok fotoreporterów.

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias to uczestnicy programu "Królowe życia", który jest niekwestionowanym hitem telewizji TTV. Panowie zdobyli  ogromną popularność dzięki poczuciu humoru i autentyczności.

Gabriel na co dzień projektuje i szyje futra, które noszą największe polskie gwiazdy, takie jak Monika Olejnik, Robert Kozyra, czy Monika Pietrasinska. Zanim rozpoczął pracę w branży modowej, był cukiernikiem. Szybko jednak porzucił gastronomię i postanowił rozpocząć studia na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, aby rozwijać swój artystyczny talent. Teraz prowadzi prężnie rozwijającą się pracownię krawiecką w Głogowie.

Reklama

Seweryn występuje w programie wraz ze swoim chłopakiem - Rafałem Grabiasem, z którym jest związany od 18 lat. Para przeżywała ostatnio spory kryzys, który skończył się rozstaniem. Podobno powodem miałby być częste wyjazdy Rafała.

Panowie pogodzili się jednak i jak widać pracują nad odbudową relacji. Jakiś czas temu pojawili się razem na rozdaniu nagród "Viva Photo Awards 2019" oraz na konferencji prasowe filmu "365 dni". Zarówno Seweryn, jak i Grabias założyli kolorowe i bardzo oryginalne stylizacje. Pozowali do zdjęć z uśmiechem, trwając w czułych objęciach.

Jesteście fanami tej pary?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Gabriel Seweryn | Rafał Grabias | Królowe życia | Studio TTV

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy