Reklama

Harry i William. Dwie różne osobowości!

Niby są braćmi, a jednak ostatnio ich relacje nie wyglądają najlepiej. Książę William oraz jego o dwa lata młodszy brat są najlepszym przykładem tego, że stosunki z rodziną nie zawsze są idealne. Jacy wnukowie królowej Elżbiety II są z charakteru?

Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że relacje 38-letniego księcia Williama oraz 36-letniego księcia Harry'ego zepsuły się dopiero po opuszczeniu przez młodszego z Windsorów Wielkiej Brytanii.

Przysłowiowym "gwoździem do trumny" miał być wywiad, którego Harry i jego małżonka Meghan Markle udzielili Oprah Windfrey, ponieważ zdradzili tam sporo niewygodnych dla brytyjskiej rodziny królewskiej informacji. 

Okazuje się jednak, że braci już od dawna sporo dzieliło. Następca tronu oraz jego młodszy brat to dwie różne osobowości. Jacy są bracia? 

Reklama

Harry i William. Buntownik i następca tronu?

Podobno synowie księcia Karola i lady Diany w dzieciństwie mieli dobre relacje i spędzali sporo czasu razem. Momentem, który jeszcze bardziej ich zbliżył, była śmierć matki. W 2017 roku starszy z braci przyznał to w jednym z wywiadów. 

Ponieważ William oraz Harry są w podobnym wieku, to na pewno łatwiej było im się porozumieć, a także rozmawiać na różne tematy, ale wraz z wiekiem różnice zdań pomiędzy nimi nasilały się. 

Kiedy dorośli, mieli dobry kontakt, jednak z tyłu głowy Harry na pewno zawsze miał to, że jest "tym drugim" z braci. To przecież William jest następcą tronu i, chociaż wiadomo było o tym od początku, to musiało mieć to wpływ na sposób, w jaki inni odnosili się do Williama oraz do jego młodszego brata. 

Kilka lat temu Nick Bullen, który nakręcił kilka dokumentów o życiu Windsorów, stwierdził, że bracia bardzo się różnią i że to Harry jest tym mniej pewnym siebie bratem. 

Sussex już dawno temu czuł się mniej pewnie od Williama w trakcie oficjalnych uroczystości. 

Następca tronu od początku zdawał sobie sprawę z tego, jaką rolę prawdopodobnie przyjdzie mu pełnić w przyszłości, więc był świadomy, czego się od niego oczekuje.

Przysłowiowy "gwóźdź do trumny"

Podobno relacje Williama i Harry'ego miały znacząco pogorszyć się, kiedy młodszy z Windsorów zauważył, że jego brat zachowuje dystans wobec Meghan. Miał go on ostrzegać przed zaangażowaniem się w tę relację. Tak twierdził anonimowy informator "Vanity Fair". 

Nic dziwnego, że dwa lata temu 36-latek stwierdził w dokumencie realizowanym przez ITV, że on i jego brat "podążają obecnie innymi drogami".

Plotki, które mogą cię zainteresować: 

Małgorzata Socha w piekielnie seksownym wydaniu

Justyna Kowalczyk przyjmuje gratulacje! Co za nowina!

Pamela Anderson zdradziła, co myśli na temat serialu o jej sekstaśmie! 

Dorota Wellman ponownie skrytykowana przez TVP. Przekleństwa na wizji i co jeszcze?

Andrzej Krzywy musiał się przebranżowić! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: brytyjska rodzina królewska | William i Kate
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy