Reklama

Reklama

Jan i Lenka Klimentowie na wakacjach 2021. Dokąd wyjechali?

Jan i Lenka Klimentowie, podobnie jak wiele innych polskich gwiazd, zdecydowali się spędzić tegoroczne wakacje za granicą. Dokąd wybrała się para? Okazuje się, że popularny tancerz i jego ukochana wybrali popularny wśród turystów kierunek!

Jan Kliment i Lenka Klimentowa pobrali się w 2016 roku w Ostrawie, jednak ich związek trwa o wiele dłużej, ponieważ tancerz w przeszłości był nauczycielem piękności o czesko-kubańskim pochodzeniu. 

Dziś uchodzą za jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu i wciąż wyglądają na szczęśliwie zakochanych. Niedawno zdecydowali się wyjechać na wakacje za granicę, na których nie szczędzą sobie czułości. Postawili na modny kierunek. Spójrzcie tylko na ich zdjęcia ze słonecznej Grecji! 

Jan i Lenka Klimentowie na wakacjach 2021

Jan Kliment i jego małżonka w tym roku postawili na egzotykę. Utalentowana para wyjechała na grecką wyspę Korfu, aby tam odpocząć od codziennych obowiązków i pracy. 

Piękna Lenka Klimentowa wrzuciła do sieci kilka fotek, do których zapozowała w skąpym bikini. 

Trzeba przyznać, że piękna tancerka ma rewelacyjną figurę, która została dodatkowo podkreślona za sprawą błyszczącego kostiumu kąpielowego w wyrazistym kolorze ! 

Reklama

Wy też jesteście zachwyceni urodą Lenki Klimentowej

Czytaj również: 

Cała prawda o poczynaniach Golców podczas lockdownu! 

Małgorzata Rozenek-Majdan w podróży! 

Zobacz także: 


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy