Reklama

Reklama

Jennifer Lopez z odsłoniętym brzuchem

Jedna z najbardziej znanych aktorek na świecie w tym roku skończy 52 lata. Ostatnio została przyłapana przez paparazzi na spacerze, na który założyła bluzkę odsłaniającą jej umięśniony brzuch.

JLo jest wszechstronnie uzdolnioną gwiazdą. Od najmłodszych lat wiedziała, że chce występować na scenie. Jako nastolatka rozwijała karierę u boku Janet Jackson, a jako 17-latka debiutowała w niskobudżetowym filmie "Moja mała dziewczynka". Od czasu nominacji do Złotego Globu za rolę w filmie "Selena" zagrała w kilkudziesięciu produkcjach, które przyniosły jej międzynarodową sławę. Osiągała również sukcesy jako piosenkarka, czego dowodem jest 8 wydanych albumów, których single nie schodziły ze światowych list przebojów.

W sieci od wielu lat mówi się o wysportowanej figurze artystki. W mediach społecznościowych viralem stały się memy z Jennifer Lopez przedstawiające zestawienie młodszych od niej ludzi z nią, która w wieku ponad 50 lat zdaje się być w lepszej formie, niż niejeden dwudziestolatek.

Reklama

Ostatnio paparazzi przyłapali ją, gdy wychodziła z treningu na siłowni. Miała na sobie białą koszulkę, którą podwinęła odsłaniając swój umięśniony brzuch.

Czy JLo jest zaklinaczką czasu? Wydaje się, jakby z roku na rok wyglądała coraz młodziej!

***

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy