Reklama

Reklama

Jessica Miemiec z programu "Rolnik szuka żony" jest nie do poznania!

Jessica Miemiec była jedną z najpopularniejszych i bez wątpienia również najbarwniejszych postaci piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Urocza brunetka szybko podbiła serca telewidzów, co zapewniło jej rozpoznawalność. Jej wizerunek był bardzo wyrazisty, co nie wszystkim się podobało. Teraz jednak wygląda zupełnie inaczej!

Jessica Miemiec od początku wyróżniała się na tle innych kandydatek, które przyjechały do gospodarstwa do młodego rolnika Krzysztofa. 

Wyróżniał ją charakterystyczny, wyrazisty wizerunek oraz niebanalny sposób bycia, który sprawił, że po zakończeniu programu młoda kobieta nadal cieszy się sporą popularnością. 

Zdaniem wielu była najbarwniejszą postacią piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Urocza brunetka nie zdobyła serca bohatera i opuściła jego dom, jednak nadal jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a popularne portale często rozpisują się na jej temat. 

Reklama

Niedawno w sieci zawrzało po tym jak na swoim facebookowym profilu Jessica Miemiec opublikowała nowe zdjęcia. 

Wcześniej uczestniczka "Rolnika" zapowiadała, że chce rozjaśnić włosy, ale niewiele osób spodziewało się aż tak spektakularnej metamorfozy. 

Spójrzcie tylko, jak teraz wygląda ta sympatyczna dziewczyna! 


Przemiana Jessiki zrobiła wrażenie na jej fanach, którzy uważają, że w jasnych włosach była uczestniczka "Rolnika prezentuje się dużo bardziej naturalnie. 

Faktycznie, trudno jest się z tym nie zgodzić. Ta metamorfoza bez wątpienia wyszła jej na plus. 

A tak wyglądała jeszcze do niedawna! Spora zmiana, prawda? 

Uważacie, że do twarzy jej w nowym kolorze? 


Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: jessica | Rolnik szuka żony 5 | metamorfoza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy